Sorum var 37 haftalık

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Gece gözlüm tarafından oluşturulan 37 haftalık başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 624 kez görüntülenmiş, 31 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı 37 haftalık
Konbuyu başlatan Gece gözlüm
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan ^^ ÖzLem 💜 ^^

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
Ahhahaha öyle deme kız 😂😂
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

İşte bu doktorlar yok mu teyzemin çocuğuna geöen aynı doktor 33 haftalıkken 3 kilo annesi doğsa bile sorun olmaz deyip 35 haftalıkken de çocuğu şimdi almayalım çocuk küçük 2100 kilo demil teyzem de 2 haft önce 3 kilo dediniz diyinxe laf edememiş 😂😂biraz erken doğum riski varda
Bi dedikleri bi dediklerini tutmuyorki gerçeği doğduktan sonra görüyoruz artık 😂

^^ ÖzLem 💜 ^^

💞Oğuz Kağan💞 Yusuf Göktuğ 👶💞 Öykü 💞
rank
Meraba arkadaşlar 37 haftalık oldum doktor bebek iri dedi 37 de gel gorim seni ona göre dogurturuz dedi bebeğin doğum kanalına girmiş dedi acaba suni sancıyla mi dogurtacak bide suni sancı çok mu zor suni sancıyla doğuran varsa lütfen bilgi versin çok korkuyorum
3 kilo iri Bebek degilkii canım Doktorlar da insanları korkutuyor vAlla yaa sancı olmazsa suni sancı ile doğum yaparsın canım benim bana da son anda suni sancı verdiler zor evet biraz bunları düşünme bebeğini düşün ❤️

Gece gözlüm

Kayıtlı Üye
rank
3 kilo iri Bebek degilkii canım Doktorlar da insanları korkutuyor vAlla yaa sancı olmazsa suni sancı ile doğum yaparsın canım benim bana da son anda suni sancı verdiler zor evet biraz bunları düşünme bebeğini düşün ❤️
Teşekkür ederim suni sancı da normal doğum gibi mi yoksa yada seruma mi koyuyo suni sanciyi yürüyüş yapabiliniyo mu hastanede yada suni sanciyi verdiklerinde başınızda beklediler mi ilk dogumumu stajerler bide doktorlar öğle yemegindeyken doğumum oldu kimse yoktu korkuyorum ondan sordum

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Teşekkür ederim suni sancı da normal doğum gibi mi yoksa yada seruma mi koyuyo suni sanciyi yürüyüş yapabiliniyo mu hastanede yada suni sanciyi verdiklerinde başınızda beklediler mi ilk dogumumu stajerler bide doktorlar öğle yemegindeyken doğumum oldu kimse yoktu korkuyorum ondan sordum
Suni sancı damar yolu ile veriliyor canım bana öyle verilmişti

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Yürüyüş yapabiliyor muydunuz bide kaç saat sancı cektiniz
Ben hiç çekmedim desem 😂😂suni sancıyı 24 saat aldım ve evet yürüyüş yapıyepdum hatta duşa bile giriyordum. Ama sorun bende acı eşiğiydi canım aşırı yüksekdi yani sancı bende çok vardı ama ben hissetmiyordum. O yüzden sancı çektim desen yalan olur😂😂

^^ ÖzLem 💜 ^^

💞Oğuz Kağan💞 Yusuf Göktuğ 👶💞 Öykü 💞
rank
Evet canım seruma katıp veriyorlar yürüyebilirsin istediğin kadar doğuma kadar doğumdan sonra istediğin gibi yürüyebilirsin daha iyi doğumu daha çabuk olur ondan sonra da yürüdün mü daha çabuk toparlanırsın sakın oturma haberin olsun öyle düşünme geri gelirler e ben de öyle bıraktılar bir iki saat normalde tek başıma onlarla sancımı bekliyorlar mecbur sancı gelmeyin c işte suni sancı verdiler sağ salim kucağına alırsın inşallah canım benim 💕

Tüm sayfalar yüklendi.