39+3 nts de sancı çıkmıyo kızlar

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde aras annesi tarafından oluşturulan 39+3 nts de sancı çıkmıyo kızlar başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,268 kez görüntülenmiş, 12 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı 39+3 nts de sancı çıkmıyo kızlar
Konbuyu başlatan aras annesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan S♥️E💙

aras annesi

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar 39+ 3 günlük oldum dogumuma 4 gün kaldı ve hala nts de doguma dair sancım çıkmadı yaa ilk gebeligimde ogluma 39+4 günlükken dogum yapmıştım birden başlamıştı sancım bunda doktor bu ayın 17 demişti sancın olmazsa suni sancı verece dedi hiç istemiyorum suni sancıyı sizde oldu mu böyle

Alfa1

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar 39+ 3 günlük oldum dogumuma 4 gün kaldı ve hala nts de doguma dair sancım çıkmadı yaa ilk gebeligimde ogluma 39+4 günlükken dogum yapmıştım birden başlamıştı sancım bunda doktor bu ayın 17 demişti sancın olmazsa suni sancı verece dedi hiç istemiyorum suni sancıyı sizde oldu mu böyle
Merdiven in çık dikkatlice.benim ertesi gün doğdu
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Şuan tekrar hamileyim.keşke bizde görsek 39 ları.erken doğum başladi ilacla durduruldu.34+3teyiz daha

aras annesi

Kayıtlı Üye
rank
Bende aynı senin gibi oldum canım sancın acılma hıc yoktu suni ile baslattılar 39+3 de dogum yaptım
Yaa bende hiç istemiyorum suni sancıyı normal tam dogma tarihi kaçtı canım senin

Merdiven in çık dikkatlice.benim ertesi gün doğdu

Şuan tekrar hamileyim.keşke bizde görsek 39 ları.erken doğum başladi ilacla durduruldu.34+3teyiz daha
Yaa geçmiş olsun canım inşallah tam zamanında gelir bebişin rabbim yüzünüze baksın

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Suni sancı ile normal arasında pek fark olduğunu sanmıyorum canım öyle de olsa sıkma kendini stres yapma hiç sağlıkla alırsın bebeğini kucağına inşallah

S♥️E💙

Kayıtlı Üye
rank
Yaa bende hiç istemiyorum suni sancıyı normal tam dogma tarihi kaçtı canım senin

Yaa geçmiş olsun canım inşallah tam zamanında gelir bebişin rabbim yüzünüze baksın
02 temmuzda dogum yaptım canım normalle bi farkı yok suninın bana gore hatta dogum daha cabuk oluyor

aras annesi

Kayıtlı Üye
rank
Suni sancı ile normal arasında pek fark olduğunu sanmıyorum canım öyle de olsa sıkma kendini stres yapma hiç sağlıkla alırsın bebeğini kucağına inşallah
İnşallah canım inşallah oglumda doguma sancım başlayarak gittim ama bana yanlış serum verip sancımı kesmişlerdi ondan aldım suni sancıyı ve çok zor oldu o sancı bana hastaneyi parçalayacak kadar aşırı şiddetliydi ondan istemiyorum

02 temmuzda dogum yaptım canım normalle bi farkı yok suninın bana gore hatta dogum daha cabuk oluyor
Valla ilk dogumumda yedim daha zor oldu 1 gün boyunca çektim sancıyı

💗Canan&Ebuzer💗

Kayıtlı Üye
rank
Benimde ilk gebeliğimde 41 haftalıkken doğdu. Hiç sancım yoktu açılmam vardı 4 santime yakın suni sancıyla yaptım doğumu ama mafoldum çok zordu . Şimdi 39+4 yim yine hiç sancım yok. 40.hafta dolsun gidicem bakalım bunda da suni sancı yiyeceğim galiba. Doğuma dair hiç bir belirti yok.

Husna61

Kayıtlı Üye
rank
Bende de şuan 39+2 ikinci gebeliğim ilkini 38+5 de doğurmuştum , bu kız gelesi yok heralde naz yapiyo beklemedeyiz 🤣🤣

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar