3aylik

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebeğim Büyürken kategorisinde Patimat tarafından oluşturulan 3aylik başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 719 kez görüntülenmiş, 35 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebeğim Büyürken
Konu Başlığı 3aylik
Konbuyu başlatan Patimat
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Zümree 👸

Patimat

Kayıtlı Üye
rank
Sana bir örnek vereyim canım. Eşimin tarafında akrabası kadın bir oğlu bir kızı var çocukluktan beri hiç yalnız bırakmamış herşeyi önlerine getirmiş yorulmasınlar ders çalışsınlar diye dışarı tek bırakmamış. Şimdi kız 18 oğlan 24 yaşında herşey önlerine geliyor hala tek başlarına hicbirşey yapamıyorlar hele ki erkek çocuğu bu yaşta evde anasının dizinin dibinde oturuyor. Ne kadar kötü değil mi
Ayy hayir oylede olmaz yani bebeken bana bagli kalsim herkesden cok beni sevsim istiyorum büyüduyunde diyil. Yani kocaman adam anasinin dizinin dibinde olurmi ya cokk kötü. Evlendiyinde bu karisinida etkiliyecek. Annesine bagli oldugu icin hepp kavga sebebi olucakk

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Ayy hayir oylede olmaz yani bebeken bana bagli kalsim herkesden cok beni sevsim istiyorum büyüduyunde diyil. Yani kocaman adam anasinin dizinin dibinde olurmi ya cokk kötü. Evlendiyinde bu karisinida etkiliyecek. Annesine bagli oldugu icin hepp kavga sebebi olucakk
Aynen öyle. Bebekken de dahil anneye hep bağlıdırlar. Anne baba 1 yaşından sonra tek başına birşeyler başarmasına izin vermeli. Düştüyse hemen kaldirmamalı tek başına kalkmalisin demeli vb. şeyler demek istediğim bu da ileriki hayatta evladımızın başarı oranını yükseltecek. Hep deniyor ya eğitim ailede başlar bunu kastediyorum
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

benim kiz zatan babasina bagli onu gordikde beni unutyor
Senin kız erken başlamış canım

Son düzenleme:

Patimat

Kayıtlı Üye
rank
Aynen öyle. Bebekken de dahil anneye hep bağlıdırlar. Anne baba 1 yaşından sonra tek başına birşeyler başarmasına izin vermeli. Düştüyse hemen kaldirmamalı tek başına kalkmalisin demeli vb. şeyler demek istediğim bu da ileriki hayatta evladımızın başarı oranını yükseltecek. Hep deniyor ya eğitim ailede başlar bunu kastediyorum
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Senin kız erken başlamış canım
Aynenn oyle canimmm
Kizlar babalarina düşkün olur yaa geneldee.

Zümree 👸

Kayıtlı Üye
rank
Iyi akşamlar canlarim.
Size birsey sormak istiyorum. Bebegim 3 aylik 3.4 gündur böyle sey yapiyor anne kucagi salanan besik ona koyuyorum orda otururdu eskiden simdi ben yanindan gidince hemmen agliyor sebebsizce ben yokken agliyor arkamdan bakib gelim karşisinda oturuyorum susuyor guluyor neden böyle yaa mutfakdan onun yanina yine mutfaga koşmakdan canim çikdiii vallah neden böyle acaba?
Canim benim bebegimde öyle uyanıkken böyle yapiyor uyuduğu zamanda yanında oturduğum zaman uyuyor mutfağa gidiyim uyanıyor niye böyle bende bilmiyorum

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar