3lü test down sendromu

• Konbuyu başlatan Dudu dinç
  • Toplam 47 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Dudu dinç tarafından oluşturulan 3lü test down sendromu başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 4,167 kez görüntülenmiş, 47 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı 3lü test down sendromu
Konbuyu başlatan Dudu dinç
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Omerin annesi

Şeydoşş

Kayıtlı Üye
rank
Sevgili anneler bugün 3lu t at sonucumu aldım ve risk grubunda olduğumu söylediler ya i down sendromlu olabileceğini söylediler ilk başta sanki dünya başıma yıkıldı ama sonra bana mucize diye düşündüm kendime geldim ve şükrettim tam kesin bir sonuç değil ama bu durumda ne yapmalıyım acaba
Kesin sonuç değil bunlar canım bu yakınımızda kesin böyle demişlerdi ama gayet sağlıklı bi çocuk olarak dünyaya geldi zaten hiç bir doktor sağlıklı çocuk garantisi veremez bazı zihinsel problemler ileri yaşlarda ortaya çıkar çok sağlıklı olduğunu düşündüğün bi çocuk ilerdede disleksi ya da başka bi sıkıntıyla gelebilir onun için Allah'a dua et her zaman gelen ondan gelir sen içini ferah tut

Hatice❤️Ayşe Selen

Kayıtlı Üye
rank
Canım testlere güvenme hiç doğru sonuç vermiyorlar ben ilk oğlumda son günüme kadar engelli dediler down sendromlu dediler kalbi çok büyük yaşamaz dediler bacakları çok küçük normal değil dediler bel açıklığı var dediler ama onların söylediğinin hiç biri çıkmadı çok şükür bana aldır diyorlardı ben evladıma nasıl kiyardim bakarım her türlü dedim zaten erken doğdu farklı rahatsızlıkları oldu ama şuan 3 yaşında çok şükür iyi Ke doğurdum meleğimi Rabbım hiç bir anneyi evladı ile sınamasın çok zor ama Bi gülüşü bile dünyaya bedel 🙏🥰
Okurken gözlerim doldu yani aslında test yaptırmıyorum hamileliklerimde bunda da yaptırmak istedim küçük kızımın doğduktan 6 ay sonra beyninde ufak bir tümör çıktı şüphe ediyordum yaptırayım dedim ama gerçekten hamilelik bu kadar hassas bir dönemki bunlarda iyice alt üst ediyor adamı Rabb'im evladına sağlık sıhhat versin dünyalara bedel olmazmı gülüşleri eve geldim yıkık haldeydim büyük kızım ne oldu dedi kağıdı okudu anne ya değişik bir çocuk olur etrafımızda var çok güzel değiller mi dedi güldü inan ki içimde kelebekler uçuştu kızımın bile bu gözle baktığı şeye ben nasıl üzülurum
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Kesin sonuç değil bunlar canım bu yakınımızda kesin böyle demişlerdi ama gayet sağlıklı bi çocuk olarak dünyaya geldi zaten hiç bir doktor sağlıklı çocuk garantisi veremez bazı zihinsel problemler ileri yaşlarda ortaya çıkar çok sağlıklı olduğunu düşündüğün bi çocuk ilerdede disleksi ya da başka bi sıkıntıyla gelebilir onun için Allah'a dua et her zaman gelen ondan gelir sen içini ferah tut
Benim küçük kızım doğduktan 6 ay sonra beyninde tümör olduğunu öğrendim ama ne bileyim canım ya insan küçük bir sarsıntı yaşıyor tabi en iyisini Allah (c.c) bilir takdir onun yerine getirmek bizim 😊

Şeydoşş

Kayıtlı Üye
rank
Okurken gözlerim doldu yani aslında test yaptırmıyorum hamileliklerimde bunda da yaptırmak istedim küçük kızımın doğduktan 6 ay sonra beyninde ufak bir tümör çıktı şüphe ediyordum yaptırayım dedim ama gerçekten hamilelik bu kadar hassas bir dönemki bunlarda iyice alt üst ediyor adamı Rabb'im evladına sağlık sıhhat versin dünyalara bedel olmazmı gülüşleri eve geldim yıkık haldeydim büyük kızım ne oldu dedi kağıdı okudu anne ya değişik bir çocuk olur etrafımızda var çok güzel değiller mi dedi güldü inan ki içimde kelebekler uçuştu kızımın bile bu gözle baktığı şeye ben nasıl üzülurum
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Benim küçük kızım doğduktan 6 ay sonra beyninde tümör olduğunu öğrendim ama ne bileyim canım ya insan küçük bir sarsıntı yaşıyor tabi en iyisini Allah (c.c) bilir takdir onun yerine getirmek bizim 😊
Allah bbütün hastalıkları ve kötülükleri defetsin çocuklarımızdan 🤲🤲

Canan_

Kayıtlı Üye
rank
Sevgili anneler bugün 3lu t at sonucumu aldım ve risk grubunda olduğumu söylediler ya i down sendromlu olabileceğini söylediler ilk başta sanki dünya başıma yıkıldı ama sonra bana mucize diye düşündüm kendime geldim ve şükrettim tam kesin bir sonuç değil ama bu durumda ne yapmalıyım acaba
Canım bol bol dua et aynısı banada söylendi ama oğlum doğdu simdi bir aylık oldu çok şükür sapasağlam

Bence başka bi doktora da git derim en azından bi doktorun dediğiyle kalma canım

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar