3lu ultrasonda bebegin kafasında kist

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Miyase olgun tarafından oluşturulan 3lu ultrasonda bebegin kafasında kist başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,631 kez görüntülenmiş, 14 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı 3lu ultrasonda bebegin kafasında kist
Konbuyu başlatan Miyase olgun
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan FatmaTürk

Miyase olgun

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba anne adayları ben bugün 3 lü ultrasona girdim herşey normal ama bebeğin kafada kist var dediler başına gelen varmı acaba çok üzgünüm şuan😔

S♥️E💙

Kayıtlı Üye
rank
Keske gırmeseymıstın canım kist olmasa bile artık dogana kadar soru ıseretı olacak Baska doktora da gorun bence detaylı utrasonu mutlaka yaptır daha detaylı incelerler insallah yanılmıstır doktor

Canan_

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba anne adayları ben bugün 3 lü ultrasona girdim herşey normal ama bebeğin kafada kist var dediler başına gelen varmı acaba çok üzgünüm şuan😔
Canım benimde kasığında olduğunu ama küçük olduğu için zamanla kaybolabileceğini söylemişlerdi sen çok kafana takıp bebeğinide üzme herşey allahtan deyip bol bol dua et.

YagmurArar

Kayıtlı Üye
rank
Hiç endişelenme ve kendini üzme bende kızıma hamileyken kafasında 2 tane kist tespit edildi hatta o zamanlar çok üzülmüştüm ama doktorum bunun normal bişey olduğunu doğana kadar en geç hamileliğin 8. Ayında kaybolacağını söylemişti ki öyle oldu şuan kızım 8 yaşında ve çok şükür hiç sıkıntı yok

Miyase olgun

Kayıtlı Üye
rank
Hiç endişelenme ve kendini üzme bende kızıma hamileyken kafasında 2 tane kist tespit edildi hatta o zamanlar çok üzülmüştüm ama doktorum bunun normal bişey olduğunu doğana kadar en geç hamileliğin 8. Ayında kaybolacağını söylemişti ki öyle oldu şuan kızım 8 yaşında ve çok şükür hiç sıkıntı
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Teşekkür ederim inşallah bir sıkıntı olmaz 🤲

Çok geçmiş olsun canım 3lü ultrason derken 3 boyutlu ultrason mu 3lü tarama testinde yapılan ultrason mu? Bide kaç haftalık bebeğin
Teşekkür ederim 3 lü tarama testi galiba 16 haftalık olduk bugün

Çok geçmiş olsun canım 3lü ultrason derken 3 boyutlu ultrason mu 3lü tarama testinde yapılan ultrason mu? Bide kaç haftalık bebeğin
Rabbim yardımcın olsun canm inşallah
Amin inşallah 🤲

Rabbim yardımcın olsun canm inşallah
Amin inşallah 🤲
Keske gırmeseymıstın canım kist olmasa bile artık dogana kadar soru ıseretı olacak Baska doktora da gorun bence detaylı utrasonu mutlaka yaptır daha detaylı incelerler insallah yanılmıstır doktor
İnşallah canım😔

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar