4 aylık bebeğim çok az kilo almış başına gelen varmı😪☹️☹️☹️

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Arzu Asel tarafından oluşturulan 4 aylık bebeğim çok az kilo almış başına gelen varmı😪☹️☹️☹️ başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,221 kez görüntülenmiş, 11 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı 4 aylık bebeğim çok az kilo almış başına gelen varmı😪☹️☹️☹️
Konbuyu başlatan Arzu Asel
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Arzu Asel

DAWIT

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar bugün sağlıkocağına gittim geçen ay bebeğim 6 kg Du bu ay gittim 6300 kg olmuş ebe fazla kilo almamış doktora götür dedi ya ek gıdaya ya da mamaya başlatır dedi götürdüm doktor sorun yok yok dedi ikisinede başlama dedi 1 ay sonra kontrole gel dedi. Böyle başına gelen oldumu tekrar kilo alır mı çok üzüldüm?
Canim benim benim oglusum 3.675 kilo olarak dogdu 5 aylik su an 6900 su an hic takmiyorum saglikli baya hereketli kilo almayan cocuklardan seninki

Arzu Asel

Kayıtlı Üye
rank
Benim kızımda 4aylikken kilosu 6200du kuşum çok az kilo alıyor aylık zaten 4 kilo doqmustu. 5 ay olmasına 1 hafta kaldı qözlemliyorum kilo almadı yine netten bakıyorum olması qerektqi kiloda şuan fazlası yok canı saolsun napayim eşim zayf ben zayıf oqlum war o zayf kizim nasıl etli qötlü olsun ki kendimi böyle awutuyrm 🤦‍♀️
Benimki 2850 doğdu canım bu zamana kadar güzel gidiyordu şaştım kaldı
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Canim benim benim oglusum 3.675 kilo olarak dogdu 5 aylik su an 6900 su an hic takmiyorum saglikli baya hereketli kilo almayan cocuklardan seninki
Baya hareketli canım ondan herhaldeya

Tüm sayfalar yüklendi.