4 aylik bebegimin hafif agiz kokusu var neden acaba doktora gitmeme gerekiyor mu neden olur

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde Zümree 👸 tarafından oluşturulan 4 aylik bebegimin hafif agiz kokusu var neden acaba doktora gitmeme gerekiyor mu neden olur başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 655 kez görüntülenmiş, 22 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Başlığı 4 aylik bebegimin hafif agiz kokusu var neden acaba doktora gitmeme gerekiyor mu neden olur
Konbuyu başlatan Zümree 👸
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Bende sıktılar büyük kuzum psikolojik olarak yıprandım valla şu 10 günde aslında şu 2 gündğr daha fazla buraya giriyorum diğer türlü kafama düşünceler geldikçe birilerine patlayacak gibi oluyorum
Veririm canim hiç girmiyorsun artik eskisi gibi gözlerim seni arar oldu 🤩

Zümree 👸

Kayıtlı Üye
rank
Bende sıktılar büyük kuzum psikolojik olarak yıprandım valla şu 10 günde aslında şu 2 gündğr daha fazla buraya giriyorum diğer türlü kafama düşünceler geldikçe birilerine patlayacak gibi oluyorum
😁 aman boşver kuzum ya hamileyken hep soru sorduğum zaman en çok senle mervercan cevpliyordunz herkez veriyordu ilk siz veriyordunuz oyuzden gözün hep arar oldu sizi özellikle seni gir gir boşver görmezden gel

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
😁 aman boşver kuzum ya hamileyken hep soru sorduğum zaman en çok senle mervercan cevpliyordunz herkez veriyordu ilk siz veriyordunuz oyuzden gözün hep arar oldu sizi özellikle seni gir gir boşver görmezden gel
Söz konusu annem ve babam olunca ne yazık ki boşveremiyorun balım ama biraz da olsa düşünmemeye çalışıyorum hoş aynı evdeyiz şuan o yüzden bir tık daha can sıkıcı oluyor kendi evşme gitmeye resmen gün sayıyorum

Zümree 👸

Kayıtlı Üye
rank
Söz konusu annem ve babam olunca ne yazık ki boşveremiyorun balım ama biraz da olsa düşünmemeye çalışıyorum hoş aynı evdeyiz şuan o yüzden bir tık daha can sıkıcı oluyor kendi evşme gitmeye resmen gün sayıyorum
Aa canim ben burasi ile ilgili diye sandim canın sıkkın diye olsun en sonunda evine döneceksin kuzum

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar