Sorum var 4 aylik bebek uyuku egitiminen anlarmi?

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Nur25 tarafından oluşturulan 4 aylik bebek uyuku egitiminen anlarmi? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 438 kez görüntülenmiş, 15 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı 4 aylik bebek uyuku egitiminen anlarmi?
Konbuyu başlatan Nur25
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Nur25

Nur25

Kayıtlı Üye
rank
4 ayag atagi denir buna canim bir zaaman olub sonra keciyor uyku egtumi 6 aydan baslanmali
İnşallah biran önce geçer 🙏 6 ayda başliyacam çogunuz öyle demişsiniz sağol canim,😘
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ah kuuzm ah hepimiz o yollardan geçtik emin ol sma düzelecek inşallah 🤲🏻
İnnşallah bir tanem,😘

Ah kuuzm ah hepimiz o yollardan geçtik emin ol sma düzelecek inşallah 🤲🏻
İnnşallah bir tanem,😘
Kuzum şu an sanmıyorum uyku eğitimi bebeğin isteyeceğini henüz atak döneminde benim oğlumda hiç uyku yok resmen mahfediyor beni
Seninki de aynimi canim,😘ah bu minikler istemezek de katlanaz mecbur,🥴😆

Ulduz.kiz anesi👶❤

Kızına aşık ❤️
rank
İnşallah biran önce geçer 🙏 6 ayda başliyacam çogunuz öyle demişsiniz sağol canim,😘

İnnşallah bir tanem,😘

İnnşallah bir tanem,😘

rica edirim canim

Kaçak 🤩

Kayıtlı Üye
rank
Benim cocugum da 3 gun sonra 4 aylik olacak ve yaklasik 15 gundur senin yasadiklarini yasiyorum. Gece uykusuyla gunduz uykusu yer degistirmeye basliyordu. 2 gun boyunca esimle nobetleserek aksam 6 dan 8 bucuga kadar uyutmadik. Aksam 6-7 gibi uyuyacagini sandigi icin 4 ten sonra da hic uyumamaya baslamisti. Uyutmamak cok zor oldu acikcasi ama cok sukur düzenledik. Gun icinde uyumasina karismiyorum, uykusu geldikce uyutuyorum ama aksam 6 dan sonra uyutmuyorum sadece.

Cok nazli olmalari insani mahvediyor. Aksam yemekleri yapmak, bulasiklari yikamak falan hep esime kaliyor. Ben sadece cocuga bakiyorum cunku sadece nefes almama izin veriyor resmen. 3 gundur belim de agrimaya basladi.

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank

İnnşallah bir tanem,😘

İnnşallah bir tanem,😘

🤲🏻♥️

Nur25

Kayıtlı Üye
rank
Benim cocugum da 3 gun sonra 4 aylik olacak ve yaklasik 15 gundur senin yasadiklarini yasiyorum. Gece uykusuyla gunduz uykusu yer degistirmeye basliyordu. 2 gun boyunca esimle nobetleserek aksam 6 dan 8 bucuga kadar uyutmadik. Aksam 6-7 gibi uyuyacagini sandigi icin 4 ten sonra da hic uyumamaya baslamisti. Uyutmamak cok zor oldu acikcasi ama cok sukur düzenledik. Gun icinde uyumasina karismiyorum, uykusu geldikce uyutuyorum ama aksam 6 dan sonra uyutmuyorum sadece.

Cok nazli olmalari insani mahvediyor. Aksam yemekleri yapmak, bulasiklari yikamak falan hep esime kaliyor. Ben sadece cocuga bakiyorum cunku sadece nefes almama izin veriyor resmen. 3 gundur belim de agrimaya basladi.
Kuzum yaa yoruluyoruz ama tatli yorgunluk yetişebildigim kadar yapiyorum kalani da kalsin diyorum,🥴😆

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar