4 aylık hamileyken oruç tutmak

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde Derya4727 tarafından oluşturulan 4 aylık hamileyken oruç tutmak başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,847 kez görüntülenmiş, 14 yorum ve 6 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı 4 aylık hamileyken oruç tutmak
Konbuyu başlatan Derya4727
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan 𝙰𝚕𝚒𝚑𝚊𝚗'ı𝚗 𝙰𝚗𝚗𝚎𝚜𝚒♡

Lyl

Kayıtlı Üye
rank
Bende 36+4 haftalığım tutuyorum canım. Bugün kendimi denicem dayanabilirsem bi sıkıntı olmazsa inşallah tutmaya devam edicem. Allah yardımcımız olsun🥰
Bende 36+5 haftaligim canım bende niyetlendim bugün denemek için doktora sordunmu sen ben sordum tutma dedi son haftalardasın 1 gün tutup 1 gün yesem dedim riske atma dedi yinede denemek istedim eşim doktoru dinle tutma 15 saat ac kaliyosun bebek beslenemez onuda ac birakiyorsun diye piskolojik baskı yapıyor aslında iyiyim son 1 saat kaldı iftara ama vicdan yapmaya başladım ac mi bırakıyorum bebeğimi diye

Irmak

Kayıtlı Üye
rank
Amin inşallah canım bende deneyeceğim bakalım Allah kolaylık versin 😍🥰💟
Valla bugün tuttum normal halimden bile daha iyiydim😄😄
Bende 36+5 haftaligim canım bende niyetlendim bugün denemek için doktora sordunmu sen ben sordum tutma dedi son haftalardasın 1 gün tutup 1 gün yesem dedim riske atma dedi yinede denemek istedim eşim doktoru dinle tutma 15 saat ac kaliyosun bebek beslenemez onuda ac birakiyorsun diye piskolojik baskı yapıyor aslında iyiyim son 1 saat kaldı iftara ama vicdan yapmaya başladım ac mi bırakıyorum bebeğimi diye
Bende şuanlık Hiç bi sıkıntı olmadı çok şükür. İftardan sonra suyumu eksik etmem. Gecede bol vitaminli proteinli besleniyorum. İnşallah bişey olmaz. Doktor kontrolüne gittiğimde bi sıkıntı olursa eğer hiç tutmam. Ozamana kadar da bi gün tutar bi gün yerim artk 🤭

Gule30

Kayıtlı Üye
rank
Hamişler herkese hayırlı ramazanlar ☪️ bu konuyla ilgili çok konu açılmış ama en güzeli doktora danışarak tutup/tutmamak 🙊 Ben sordum tutabilirsin buna engelin yok dayanabildikten sonra yalnız iftar sahur arasına bol su ve protein tüket dedi bende ilk sahuru sağlam yapıp tuttum 🥰 Rabbim bebişlerimize bolll sağlık nasip etsin bebişle de anlaştım bak anneni yormazsın sen çok anlayışlı bir bebeksin 30 gün beni yorma ben iftardan sahura sana boool vitaminler yollayacağım diye 🙈🙈 bakalım şimdiden Allah kolaylık versin tutanlara 🌼🌼🌼🌼
Bende 3.ayin sonlarindayim ama tuttum bugün çokta dinç şekilde geçti maşallah bebişime yormadi beni . Allah güç kuvvet versin hepimize🥰🥰

Hamişler herkese hayırlı ramazanlar ☪️ bu konuyla ilgili çok konu açılmış ama en güzeli doktora danışarak tutup/tutmamak 🙊 Ben sordum tutabilirsin buna engelin yok dayanabildikten sonra yalnız iftar sahur arasına bol su ve protein tüket dedi bende ilk sahuru sağlam yapıp tuttum 🥰 Rabbim bebişlerimize bolll sağlık nasip etsin bebişle de anlaştım bak anneni yormazsın sen çok anlayışlı bir bebeksin 30 gün beni yorma ben iftardan sahura sana boool vitaminler yollayacağım diye 🙈🙈 bakalım şimdiden Allah kolaylık versin tutanlara 🌼🌼🌼🌼
Allah kabul etsin canim 🙏❤️ben tutmamistim devlete gidiyordum doktorum düşük hapı kullandığım için kesinlikle tutma demişti çok üzülmüştüm 😔ama sonra kaza yaptım çok şükür 😍

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar