4 bucuk yasında pglum hala gecelerı aglıyo sabaha kadar kesıntısız uyumuyo mutlaka 3-4 kere uyanıyo

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Tanışma kategorisinde 2 çocuk Annesi tarafından oluşturulan 4 bucuk yasında pglum hala gecelerı aglıyo sabaha kadar kesıntısız uyumuyo mutlaka 3-4 kere uyanıyo başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,004 kez görüntülenmiş, 25 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Tanışma
Konu Başlığı 4 bucuk yasında pglum hala gecelerı aglıyo sabaha kadar kesıntısız uyumuyo mutlaka 3-4 kere uyanıyo
Konbuyu başlatan 2 çocuk Annesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan 2 çocuk Annesi

2 çocuk Annesi

Kayıtlı Üye
rank
Seninle mi uyuyor acaba
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Öncelikle sennle uyumasın artık aynı odada uyusa bile yataqi sennle bir olmasın uyanınca işini açıp pispislama o bu şekil alışkanlık haline getirmiş canım o uyanıp aqladikca sen uzat ellerini tut yüzünü okşa yannda güvende olduğunu hissettir
Evet canım babası sureklı uzakta calıştıgı ıcın yatagını hıc ayırmafım kişin ayırmaya caliştım basaramadım kardesı dogsun kendı kendıne bıraz bazı seylerı kavrar dedım belkı

Sümeyraaa🤍

Kayıtlı Üye
rank
Hanımlar cocugu bole olan varmı oglum hala uyku uyumayı bılmıyo 3 yadında gunduz uykusunu tamamen bıraktı sımdı 5 yasını bıtırcek nerdeyse hala daha gece kesıntısız uyuyamıyo en az uc kere uyanıyo aglıyo bısıler ıstıyo kendı uykusunuda benm uykumuda boluyo ,ıkı haftaya kalmaz dogum yapıcam ınsallah bı yandan bebek bı yandan oglum nasıl yapcam bılmıyom 4bucuk yıldır uyku yuzu gormefım oglumda gormedı bu yuzden olsa gerekkı bagısıklık sıstemı coktu sanırım bı senedır sureklı hasta oluyo köy cocugu dogal besledım anne sutu bı bucuk yadından fazla verdım ama ıkı uc gunde bı hastalanıyo ne yapcam bılmıyom doktor ımkanımda yok bı onerısı olan varmı 😟
canım benim 2 yaşında kızım var bende ona geceleri uyandığı için ilaç veriyorum eczacı uyumadan 1 saat önce ver demişti ismi SİPRAKTİN yeşil birşey günde 1 yemek kaşığı ver hemde kilo aldırıyor ve iştahı çok açıyor

CerenEla

Kayıtlı Üye
rank
Hanımlar cocugu bole olan varmı oglum hala uyku uyumayı bılmıyo 3 yadında gunduz uykusunu tamamen bıraktı sımdı 5 yasını bıtırcek nerdeyse hala daha gece kesıntısız uyuyamıyo en az uc kere uyanıyo aglıyo bısıler ıstıyo kendı uykusunuda benm uykumuda boluyo ,ıkı haftaya kalmaz dogum yapıcam ınsallah bı yandan bebek bı yandan oglum nasıl yapcam bılmıyom 4bucuk yıldır uyku yuzu gormefım oglumda gormedı bu yuzden olsa gerekkı bagısıklık sıstemı coktu sanırım bı senedır sureklı hasta oluyo köy cocugu dogal besledım anne sutu bı bucuk yadından fazla verdım ama ıkı uc gunde bı hastalanıyo ne yapcam bılmıyom doktor ımkanımda yok bı onerısı olan varmı 😟
Merhabalar. Günde toplam uyuduğu saat önemli. Gündüz ya da gece parça parça olması değil. Eğer ki gelişimi için toplam uykuyu uyuyorsa demek ki uyku düzeni yok. Bağışıklık sistemi çöktü demişsin kan değerlerine baktir derim. Kansizlikta dediğin uyku huzurlugunu yapıyor. 3 ten sonra gündüz uykusu uyumamasi normal o yaslarda çocuklarda. Uykuyu sevmeyen çocuk çok farklı uyku sorunu oluyor çünkü seninki öyle değil. Ben bahsetsem gece 3 kere kalkmaya bile sukredersin valla. Bir Dr un görmesi lazım sen tahlil yaptir mutlaka

2 çocuk Annesi

Kayıtlı Üye
rank
Ozmn daha zor olacak inan dediğim gibi yine sennle aynı odada yatsın ama yatagi ayrı olsun doğumdan snra daha zorlar sevdiği oyuncağı varsa onunla uyut yatağıni sevimli hala getir ona ait olduğunu hissedecek yastık çarşaf yapabilirsin cnku Bn kızımda öle ypmistim çarşaf yastık yorgan seti çok istemisti aldim anne bu benim yatağım Bn bunda uyuyacam dedi ama kızım bnm yatakta olmaz ki bozulur dedim ona kendisine ait yatak yptim heyecanlı bir şekilde uzandı onunla uzandim uyudu yanından kalkıp yatağıma geçtim öle alıştı uzun oldu biraz yardımcı olur inşallah
Soledıklerını denıcem canım tavsıyen icin cok tessekkur edrım

Merhabalar. Günde toplam uyuduğu saat önemli. Gündüz ya da gece parça parça olması değil. Eğer ki gelişimi için toplam uykuyu uyuyorsa demek ki uyku düzeni yok. Bağışıklık sistemi çöktü demişsin kan değerlerine baktir derim. Kansizlikta dediğin uyku huzurlugunu yapıyor. 3 ten sonra gündüz uykusu uyumamasi normal o yaslarda çocuklarda. Uykuyu sevmeyen çocuk çok farklı uyku sorunu oluyor çünkü seninki öyle değil. Ben bahsetsem gece 3 kere kalkmaya bile sukredersin valla. Bir Dr un görmesi lazım sen tahlil yaptir mutlaka
Gelişimi falan iyi cqnım tek sorun gece uykusu ve sureklı hastalanıyo doktora goturcem kan degerlerıne falan bakar ,Allah senınde yardımcın olsun ama tek olmamamda ıcımı ferahlattı bıraz

Gelişimi falan iyi cqnım tek sorun gece uykusu ve sureklı hastalanıyo doktora goturcem kan degerlerıne falan bakar ,Allah senınde yardımcın olsun ama tek olmamamda ıcımı ferahlattı bıraz
canım benim 2 yaşında kızım var bende ona geceleri uyandığı için ilaç veriyorum eczacı uyumadan 1 saat önce ver demişti ismi SİPRAKTİN yeşil birşey günde 1 yemek kaşığı ver hemde kilo aldırıyor ve iştahı çok açıyor
Doktor buyuk ıhtımal yazacaktır yazmasada sorucam ,en azından duzene gırene kadar kullanırım ondan sonra bırakırım

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar