4 bucuk yasında kızım icin

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Tanışma kategorisinde S♥️E💙 tarafından oluşturulan 4 bucuk yasında kızım icin başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 5,815 kez görüntülenmiş, 54 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Tanışma
Konu Başlığı 4 bucuk yasında kızım icin
Konbuyu başlatan S♥️E💙
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Lesliiyy

S♥️E💙

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar 4 bucuk yasında kızım var bu sene okula yazdırmayı dusunuyorum ana sınıfına arastırıyorum ama daha kucuk yazdırma diyorlar seneye baslasın diyorlar onceden baslayınca iyi olmuyor falan diyorlar aynı yas olan veya cocugu ana okuluna gidenler siz ne zaman gondermeyı dusunuyorsunuz kac yasında gonderdınız fikirlerinizi yazabilir misiniz 🥰🤗

Ozlem kzlrmk.

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar 4 bucuk yasında kızım var bu sene okula yazdırmayı dusunuyorum ana sınıfına arastırıyorum ama daha kucuk yazdırma diyorlar seneye baslasın diyorlar onceden baslayınca iyi olmuyor falan diyorlar aynı yas olan veya cocugu ana okuluna gidenler siz ne zaman gondermeyı dusunuyorsunuz kac yasında gonderdınız fikirlerinizi yazabilir misiniz 🥰🤗
Ayni fikir bendede var cnm ama genede gondermeyi düşünüyorum kitapa kaleme cok düşkün yapamaz dayanamaz diyolar kucuk diyolar ama yapamazsa geri alirim denemek amacli ozel ana okuluna gondermek istiyorum

S♥️E💙

Kayıtlı Üye
rank
Ayni fikir bendede var cnm ama genede gondermeyi düşünüyorum kitapa kaleme cok düşkün yapamaz dayanamaz diyolar kucuk diyolar ama yapamazsa geri alirim denemek amacli ozel ana okuluna gondermek istiyorum
Bende 2 arada kaldım canım kucuk mu acaba diyorum ama bazı seyleri ogrenmesı lazım diye dusunuyorum Paylasma olsun gorevlerı yerıne getirme falan birde evden cıkamıyoruz cok sıkılıyor arkadas cevresı olsun istiyorum

Canan_

Kayıtlı Üye
rank
Canım ben oğlumu gönderdim ama konuşma sorunu vardı ama şöyle bir durumda var sen erken gönderiyorsun diğer çocuklar ondan büyük olunca diğer sınıfa geçicekler o yine aynı sınıfta kalıyor arkadaşları değişiyor çocuklarda bir bocalama oluyor ve iki sene aynı şeyleri yapmaktan sıkılıyorlar

S♥️E💙

Kayıtlı Üye
rank
Canım ben oğlumu gönderdim ama konuşma sorunu vardı ama şöyle bir durumda var sen erken gönderiyorsun diğer çocuklar ondan büyük olunca diğer sınıfa geçicekler o yine aynı sınıfta kalıyor arkadaşları değişiyor çocuklarda bir bocalama oluyor ve iki sene aynı şeyleri yapmaktan sıkılıyorlar
Evet oyle diyorlar canım sıkılır sonra geriler iyi olmaz diyorlar

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Benim.cocugum henüz doğmadı ama kendimden örnek vereyim 🤭🤭 bende kuckken ana sınıfına gittim aşırı sosyal bir insan oldum ve cidden paylaşmayı, kalem tutmayı hatta düzenli uyumayı bile öğretiyorlardı bunun gibi bir sürüsü şahsen oğlum doğup o yaşa gelince nasip olursa bende 5 yaşında filan göndermeyi düşünüyorum...

S♥️E💙

Kayıtlı Üye
rank
Benim.cocugum henüz doğmadı ama kendimden örnek vereyim 🤭🤭 bende kuckken ana sınıfına gittim aşırı sosyal bir insan oldum ve cidden paylaşmayı, kalem tutmayı hatta düzenli uyumayı bile öğretiyorlardı bunun gibi bir sürüsü şahsen oğlum doğup o yaşa gelince nasip olursa bende 5 yaşında filan göndermeyi düşünüyorum..
Bende gondermekden yanayım ama cok kafamı karıstırdılar küçük diye 😅😅

Ozlem kzlrmk.

Kayıtlı Üye
rank
Evet oyle diyorlar canım sıkılır sonra geriler iyi olmaz diyorlar
Ama cnm zaten ilk okula baslayacaginda 6 yasinda oluyo ozaman sorun olmuyoki niye tekrar anasinifina gitsinji 6 yasinda ilk okula aliyolar yani yapamazsa zorlanirsa zaten geri alma gibi sansimiz var

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar