4 bucuk yasında kızım icin

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Tanışma kategorisinde S♥️E💙 tarafından oluşturulan 4 bucuk yasında kızım icin başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 5,895 kez görüntülenmiş, 54 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Tanışma
Konu Başlığı 4 bucuk yasında kızım icin
Konbuyu başlatan S♥️E💙
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Lesliiyy

S♥️E💙

Kayıtlı Üye
rank
Okuma yazmayı daha erken söküyorlar kızımın sınıfında vardı öğretmen harfleri öğretirken o oyun oynuyormuş ben biliyorum deyip öğretmeni dinlemiyordu.
Hah iste herkes boyle diyor canım 1 cı sınıfta ben biliyorum diye bocalıyor yazı yazmak istemiyorlar sıkılıyorlar dıyorlar
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Burda bide yazın kuran kursu acılacakmıs cocuklara kuran ogretmen ıcın kuran kursuna mı gomderıyım ana okuluna mı sizce

Ozlem kzlrmk.

Kayıtlı Üye
rank
Hah iste herkes boyle diyor canım 1 cı sınıfta ben biliyorum diye bocalıyor yazı yazmak istemiyorlar sıkılıyorlar dıyorlar

Burda bide yazın kuran kursu acılacakmıs cocuklara kuran ogretmen ıcın kuran kursuna mı gomderıyım ana okuluna mı sizce
Cnm benim dayimin kizi anasinifina gitmedi ve yazildigi okuldaki tum cocuklar gitmis okula adapte olucam derken kalem tutmayi harfleri ogrenicem derken cok zorluk cekti diger cocuklar ogrendigi icin konular hizli ilerledi anneside cocukta cok yoruldu oyuzden ben gonderme taraftariyim

حببتى❤️

Kayıtlı Üye
rank
Canım ben oğlumu gönderdim ama konuşma sorunu vardı ama şöyle bir durumda var sen erken gönderiyorsun diğer çocuklar ondan büyük olunca diğer sınıfa geçicekler o yine aynı sınıfta kalıyor arkadaşları değişiyor çocuklarda bir bocalama oluyor ve iki sene aynı şeyleri yapmaktan sıkılıyorlar
Aynn katılıyorum bnde okula başlama heyecanları kalmıyor iki sene aynı şeyleri yaptıklarında diye düşünüyorum. Bnm kızımda ağustosta 3 u yeni bitirdi yaşı tam oldgunda gonderecem insllh

Ozlem kzlrmk.

Kayıtlı Üye
rank
Bende gondermekten yanayım ama kafamı bı guzel karıstırdılar 😂😂
Cnm sen bunu en iyisi ordaki ogretmenlerle gorus en guzel bilgiyi onlar sana verir benim gorumcem ogretmen ve ajrabanin genelide ogretmen gonderme taraftari sana en iyi yardimci olacak onlardir sonucta birsuru cocukla iletisim halindeler

Nur123

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar 4 bucuk yasında kızım var bu sene okula yazdırmayı dusunuyorum ana sınıfına arastırıyorum ama daha kucuk yazdırma diyorlar seneye baslasın diyorlar onceden baslayınca iyi olmuyor falan diyorlar aynı yas olan veya cocugu ana okuluna gidenler siz ne zaman gondermeyı dusunuyorsunuz kac yasında gonderdınız fikirlerinizi yazabilir misiniz 🥰🤗
4 yaşımda başladı canım keşke 3 yaşında yollasaydım😅 bence iyi oluyor şaka bir yana yeteneği becerisini ortaya çıkarıyor mesela benim oğlum İngilizce de çok iyiymiş haberimiz yokmuş okul öncesi bence hazırlık çocuklar için iyi oluyor

S♥️E💙

Kayıtlı Üye
rank
4 yaşımda başladı canım keşke 3 yaşında yollasaydım😅 bence iyi oluyor şaka bir yana yeteneği becerisini ortaya çıkarıyor mesela benim oğlum İngilizce de çok iyiymiş haberimiz yokmuş okul öncesi bence hazırlık çocuklar için iyi oluyor
Oglum olmasa bu sene krese verecektim canım ama. Bebekle zor olur diye vermedim yaza 5 olacak gondermekten yanayım bende evde sıkıldı bide yavrum korona bizi vurdu 2 sene ev bekledi 😄

Cnm sen bunu en iyisi ordaki ogretmenlerle gorus en guzel bilgiyi onlar sana verir benim gorumcem ogretmen ve ajrabanin genelide ogretmen gonderme taraftari sana en iyi yardimci olacak onlardir sonucta birsuru cocukla iletisim halindeler
Ogretmen komsum var canım oda oglunu aynı okula gondermıs ilgi alaka cok guzel gonder diyor

3Oğul1Anne

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar 4 bucuk yasında kızım var bu sene okula yazdırmayı dusunuyorum ana sınıfına arastırıyorum ama daha kucuk yazdırma diyorlar seneye baslasın diyorlar onceden baslayınca iyi olmuyor falan diyorlar aynı yas olan veya cocugu ana okuluna gidenler siz ne zaman gondermeyı dusunuyorsunuz kac yasında gonderdınız fikirlerinizi yazabilir misiniz 🥰🤗
4 buçuk yaşındaysa şuan seneye yani 5 yaşındayken anaokuluna gitmesi bence daha iyi alışma açısından peşpeşe iki sene bide aynı anaokuluna giderse onunla beraber giden arkadaşları birinci sınıfa gidecek ve üstüne iki sene aynı şeyler ve sonrası 1.sinif olacak çocuk sıkılır bence ya bence 5 olsun öyle yolla zaten 6da 1. Sınıf olur daha iyi

Ciçiş örgüler

Kayıtlı Üye
rank
Ben burda camide sıbyan mektebi var canm 3 saat günde. Yaz kıs cocyjkar gidio insallah seneye oğlum 4 olucak yollayacam bakalım. Bş sene sıbyan 5 yas ta da anaokulu düşünüyorum bakalım tabi gelecekte ne olucak

3Oğul1Anne

Kayıtlı Üye
rank
Ama kendisini geliştirmesi ve yaşıtlarıyla zaman geçirmesi açısından da güzel bişey tabi sen bilirsin kızın okula gitmeye hevesli mi yani mesela o da önemli istiyorsa iki sene sıkmaz onu hatta öğretmeni iyi denk gelirse baya da geliştirir 🤗🤗❤️❤️

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar