4 bucuk yasında kızım icin

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Tanışma kategorisinde S♥️E💙 tarafından oluşturulan 4 bucuk yasında kızım icin başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 5,838 kez görüntülenmiş, 54 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Tanışma
Konu Başlığı 4 bucuk yasında kızım icin
Konbuyu başlatan S♥️E💙
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Lesliiyy

Sümeyraaa🤍

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar 4 bucuk yasında kızım var bu sene okula yazdırmayı dusunuyorum ana sınıfına arastırıyorum ama daha kucuk yazdırma diyorlar seneye baslasın diyorlar onceden baslayınca iyi olmuyor falan diyorlar aynı yas olan veya cocugu ana okuluna gidenler siz ne zaman gondermeyı dusunuyorsunuz kac yasında gonderdınız fikirlerinizi yazabilir misiniz 🥰🤗
Benim yeğenim 6 yaşında gitti

Helin in annesi

Kayıtlı Üye
rank
Evet canım 5 yas anasınıfı 6 yas 1 sınıf olmuyormus ben simdi vermesem seneye 6 yas anasınıfına alacaklar yasıtları 1. Sınıfa gidecekler geri kalsın istemiyorum birde kızım cok uyumlu bi cocuk oyun falan kurmayı cok seviyor beraber etkinlikler yapıyoruz boya falan yaptırıyom cok guzel resim cızıyor mesela ama arkadas ortamı yok cocuklar la bı araya gelince Paylasmayı sevmiyor oyun kuruyor onlar buna uymuyor aglıyor bunları ben ne kadar anlatsam da yine bıldıgını yapıyor arkadas cevresı olsun istiyorumbende onlarla ogrensın ogretmenın verdiği gorevlerın sorumluluğunu alsın istiyorum kardesı oldu bide ister istemez ilgi alaka azaldı bunalsın istemiyorum o yuzden gondermek istiyorum 🤗🤔🤔
Haklısın canım böyle düşünmemiş tim inşallah istediğin gibi bı ana okuluna gonderirsin

Sedoss

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar 4 bucuk yasında kızım var bu sene okula yazdırmayı dusunuyorum ana sınıfına arastırıyorum ama daha kucuk yazdırma diyorlar seneye baslasın diyorlar onceden baslayınca iyi olmuyor falan diyorlar aynı yas olan veya cocugu ana okuluna gidenler siz ne zaman gondermeyı dusunuyorsunuz kac yasında gonderdınız fikirlerinizi yazabilir misiniz 🥰🤗
Benim yeğenim ve kuzenlerim 4 yaşında gitti en yakınımda yeğenimden gördüğüm hem daha sosyal oldu, hem yemek yemesi daha iyi oldu, kendisi yedi ve daha az seçici oldu hepsi orda beraber yediği için.. bence bunlar dışında sorumluluk da alıyor yavaştan

S♥️E💙

Kayıtlı Üye
rank
Benim yeğenim ve kuzenlerim 4 yaşında gitti en yakınımda yeğenimden gördüğüm hem daha sosyal oldu, hem yemek yemesi daha iyi oldu, kendisi yedi ve daha az seçici oldu hepsi orda beraber yediği için.. bence bunlar dışında sorumluluk da alıyor yavaştan
Bende sorumluluk alsın istiyorum canım ve Paylasmayı sevmiyor orda ogrenir diye dusunuyorum ben ne kadar anlatsam da arkaslarından gormesı daha iyi 😄

Arzu Asel

Kayıtlı Üye
rank

S♥️E💙

Kayıtlı Üye
rank
Sagolun kızlar yardımcı oldugunuz ıcın biraz gecsın okulada gidip konusacam ona gore karar veririm artik 🥰😍😘😘

Tüm sayfalar yüklendi.