4 bucuk yasında kızım icin

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Tanışma kategorisinde S♥️E💙 tarafından oluşturulan 4 bucuk yasında kızım icin başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 5,897 kez görüntülenmiş, 54 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Tanışma
Konu Başlığı 4 bucuk yasında kızım icin
Konbuyu başlatan S♥️E💙
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Lesliiyy

Aselaras

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar 4 bucuk yasında kızım var bu sene okula yazdırmayı dusunuyorum ana sınıfına arastırıyorum ama daha kucuk yazdırma diyorlar seneye baslasın diyorlar onceden baslayınca iyi olmuyor falan diyorlar aynı yas olan veya cocugu ana okuluna gidenler siz ne zaman gondermeyı dusunuyorsunuz kac yasında gonderdınız fikirlerinizi yazabilir misiniz 🥰🤗
Cnm okul öncesi öğretmenliğini okudum kimse 4bucuk yaşındaki çocuğa kalem kagıt verip yazı yazın demiyo onların gelişimine göre kendi Özbakım ve motor becerilerini geliştirecek etkinlikler yapılıyo sosyalleşmesi kendini daha çok ifade etmesi bekleniyor anasınıfı yerine anaokulu tercih ederseniz aynı yaş grubundakilerle aynı sınıfta oluyorlar

S♥️E💙

Kayıtlı Üye
rank
4 buçuk yaşındaysa şuan seneye yani 5 yaşındayken anaokuluna gitmesi bence daha iyi alışma açısından peşpeşe iki sene bide aynı anaokuluna giderse onunla beraber giden arkadaşları birinci sınıfa gidecek ve üstüne iki sene aynı şeyler ve sonrası 1.sinif olacak çocuk sıkılır bence ya bence 5 olsun öyle yolla zaten 6da 1. Sınıf olur daha iyi
Evet canım Eylül de okul acılacak ya o zaman 5 oluyor direk anasınıfına seneye eylul de 1. Sınıfa baslayacak
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Cnm okul öncesi öğretmenliğini okudum kimse 4bucuk yaşındaki çocuğa kalem kagıt verip yazı yazın demiyo onların gelişimine göre kendi Özbakım ve motor becerilerini geliştirecek etkinlikler yapılıyo sosyalleşmesi kendini daha çok ifade etmesi bekleniyor anasınıfı yerine anaokulu tercih ederseniz aynı yaş grubundakilerle aynı sınıfta oluyorlar
Demi canım bende boyle dusunuyorum

Ama kendisini geliştirmesi ve yaşıtlarıyla zaman geçirmesi açısından da güzel bişey tabi sen bilirsin kızın okula gitmeye hevesli mi yani mesela o da önemli istiyorsa iki sene sıkmaz onu hatta öğretmeni iyi denk gelirse baya da geliştirir 🤗🤗❤️❤️
Cok hevesli canım kendi basına odev falan yapar ogretmenım istedi diye 😂😂

Helin in annesi

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar 4 bucuk yasında kızım var bu sene okula yazdırmayı dusunuyorum ana sınıfına arastırıyorum ama daha kucuk yazdırma diyorlar seneye baslasın diyorlar onceden baslayınca iyi olmuyor falan diyorlar aynı yas olan veya cocugu ana okuluna gidenler siz ne zaman gondermeyı dusunuyorsunuz kac yasında gonderdınız fikirlerinizi yazabilir misiniz 🥰🤗
Canım hanı yeni bı yasa çıkmıştı ya 6yasinda ilk okula alıyorlardı yok sağlık raporu getir ana sınıfında başlasın diye bı kanun vardı bundan 7yil önce benim oğlum a yaşındayken ilk okul da listeye adı çıktı müdürle görüşmeye giderken bı tecrübeli öğretmen vardı dedi ki kızım bu çocuğu seviyorsan yaşıtlarıyla okula gönder kalem tutamaz minicik eli var akran zorbaligina maruz kalır yapamaz ise öğretmenin verdiği dersleri ağlar okula gelmek istemez bu çocuğu ana sınıfına ver yaşıtlarıyla oynasın resim yapsın iyikide öğretmeni dinledim canım sende sakın verme mesela kreşler var ya İBB min kresi var 4 le 6 yaş kabul ediyorlar mis bence sen istersen kendin ona öğretmenlik yap bi oyun odası gibi masa sandalye koy boyalar kağıtlar yazı tahtası sen çalıştır yada kreşe ver canım üzülüp incilmesini istemem

S♥️E💙

Kayıtlı Üye
rank
Canım hanı yeni bı yasa çıkmıştı ya 6yasinda ilk okula alıyorlardı yok sağlık raporu getir ana sınıfında başlasın diye bı kanun vardı bundan 7yil önce benim oğlum a yaşındayken ilk okul da listeye adı çıktı müdürle görüşmeye giderken bı tecrübeli öğretmen vardı dedi ki kızım bu çocuğu seviyorsan yaşıtlarıyla okula gönder kalem tutamaz minicik eli var akran zorbaligina maruz kalır yapamaz ise öğretmenin verdiği dersleri ağlar okula gelmek istemez bu çocuğu ana sınıfına ver yaşıtlarıyla oynasın resim yapsın iyikide öğretmeni dinledim canım sende sakın verme mesela kreşler var ya İBB min kresi var 4 le 6 yaş kabul ediyorlar mis bence sen istersen kendin ona öğretmenlik yap bi oyun odası gibi masa sandalye koy boyalar kağıtlar yazı tahtası sen çalıştır yada kreşe ver canım üzülüp incilmesini istemem
Evet canım 5 yas anasınıfı 6 yas 1 sınıf olmuyormus ben simdi vermesem seneye 6 yas anasınıfına alacaklar yasıtları 1. Sınıfa gidecekler geri kalsın istemiyorum birde kızım cok uyumlu bi cocuk oyun falan kurmayı cok seviyor beraber etkinlikler yapıyoruz boya falan yaptırıyom cok guzel resim cızıyor mesela ama arkadas ortamı yok cocuklar la bı araya gelince Paylasmayı sevmiyor oyun kuruyor onlar buna uymuyor aglıyor bunları ben ne kadar anlatsam da yine bıldıgını yapıyor arkadas cevresı olsun istiyorumbende onlarla ogrensın ogretmenın verdiği gorevlerın sorumluluğunu alsın istiyorum kardesı oldu bide ister istemez ilgi alaka azaldı bunalsın istemiyorum o yuzden gondermek istiyorum 🤗🤔🤔

3Oğul1Anne

Kayıtlı Üye
rank
Evet canım Eylül de okul acılacak ya o zaman 5 oluyor direk anasınıfına seneye eylul de 1. Sınıfa baslayacak

Demi canım bende boyle dusunuyorum

Cok hevesli canım kendi basına odev falan yapar ogretmenım istedi diye 😂😂
O zaman gönder ben okulların ana okulundan ziyade kız meslek liselerinin uygulama ana okuluna göndermiştim çok memnun kalmıştım çünkü yaşına göre sınıflandırma yapılıyor daha iyi oluyor hem öğretmen ve birkaç tane stajyer öğrenci de bulunuyor sınıfta daha iyi oluyor 🤗🤗🥰🥰

S♥️E💙

Kayıtlı Üye
rank
O zaman gönder ben okulların ana okulundan ziyade kız meslek liselerinin uygulama ana okuluna göndermiştim çok memnun kalmıştım çünkü yaşına göre sınıflandırma yapılıyor daha iyi oluyor hem öğretmen ve birkaç tane stajyer öğrenci de bulunuyor sınıfta daha iyi oluyor 🤗🤗🥰🥰
Ne guzel canim valla okul baslayınca dertler baslayacak gibi bendede 😂😂

Nur123

Kayıtlı Üye
rank
Oglum olmasa bu sene krese verecektim canım ama. Bebekle zor olur diye vermedim yaza 5 olacak gondermekten yanayım bende evde sıkıldı bide yavrum korona bizi vurdu 2 sene ev bekledi 😄

Ogretmen komsum var canım oda oglunu aynı okula gondermıs ilgi alaka cok guzel gonder diyor
İşte evde küçük varsa senin içinde iyi olur canım hem kendisi okulda eğlenir arkadaşları olur hem evde fırsat buldukça sende dinlenirsin

S♥️E💙

Kayıtlı Üye
rank
İşte evde küçük varsa senin içinde iyi olur canım hem kendisi okulda eğlenir arkadaşları olur hem evde fırsat buldukça sende dinlenirsin
Ayy nur o zaman da Efe 1 yasında olacak tam yuruyecek falan hıc dınlenemeyecem galiba 😅😅😅

Valla o konu ayrı dert 😂😂 okumayı seven çocukta pek sorun olmuyor da bazı anneler okula gelip kapılarda beklerdi baya sorun oluyor ama senin güzellik okulu seviyor belliki bence çok sorun çıkarmaz sana annesi 🥰🤗🤗🥰🧿🧿
Cok bilmis canım bide ogretmenı yanıltmaya calısıır valla beni. Kız 😂😂😂

Tüm sayfalar yüklendi.