4 yaşında kızımla ilgili sorum var

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde Ravzanin annesi tarafından oluşturulan 4 yaşında kızımla ilgili sorum var başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,718 kez görüntülenmiş, 18 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Başlığı 4 yaşında kızımla ilgili sorum var
Konbuyu başlatan Ravzanin annesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Ravzanin annesi

Ravzanin annesi

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar iyi aksamlr
belki önceden sormsmdur,4 yaşına girecek kızım var sürekli akıntısı oluyr,bir geçiyr tekrr basliyr,çok dikkatliyim temizliğini ben yapiyrm vs sanki çikolata yiyince cogaliyr gibi geliyr,2 kre doktra gotrdm enfeksiyon diyr antibiyotik veriyr,yaşı buyuyr artk bu konudan hep götürmek istmyrm bazı yasitlarinin anneleri bizim kizdada oluyr diyor,Normalmi bu zamanda,dktrlar norml değil diyr napicağmi bilmiyrm...kafamada takiyrm bı geçiyr bı basliyr hala lazimlik kullniyr ondnmi acaba

Sedoss

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar iyi aksamlr
belki önceden sormsmdur,4 yaşına girecek kızım var sürekli akıntısı oluyr,bir geçiyr tekrr basliyr,çok dikkatliyim temizliğini ben yapiyrm vs sanki çikolata yiyince cogaliyr gibi geliyr,2 kre doktra gotrdm enfeksiyon diyr antibiyotik veriyr,yaşı buyuyr artk bu konudan hep götürmek istmyrm bazı yasitlarinin anneleri bizim kizdada oluyr diyor,Normalmi bu zamanda,dktrlar norml değil diyr napicağmi bilmiyrm...kafamada takiyrm bı geçiyr bı basliyr hala lazimlik kullniyr ondnmi acaba
Vajinal akıntı mi

...

Moderator
Mod
rank
Kızlar iyi aksamlr
Geçmiş olsun canım.Bol bol su içmesini sağla.Ve enfeksiyon olmaması için tuvalet temizliğine çok dikkat etmelisin .
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Geçmiş olsun canım.Bol bol su içmesini sağla.Ve enfeksiyon olmaması için tuvalet temizliğine çok dikkat etmelisin .
Benim kızımda sık geçiriyordu enfeksiyonu.Ergenliğe giirmişti.Doktor üstüne basa basa tuvalet temizliğine dikkat etmeli dedi.

Ravzanin annesi

Kayıtlı Üye
rank

Benim kızımda sık geçiriyordu enfeksiyonu.Ergenliğe giirmişti.Doktor üstüne basa basa tuvalet temizliğine dikkat etmeli dedi.
Lazimligi bırakmak şart gibi görünüyor kardeşim

Kız çocuk ya o kadar takiyrmki kafama doktrda sürekli antibiyotik veriyor napicağmi şaşırdım tam geçti diyom yine başlıyor

Nur123

Kayıtlı Üye
rank
Başka bir doktora daha göster istersen canım kız çocukları daha çabuk mikrop kapar derler çok geçmiş olsun

...

Moderator
Mod
rank
Lazimligi bırakmak şart gibi görünüyor kardeşim

Kız çocuk ya o kadar takiyrmki kafama doktrda sürekli antibiyotik veriyor napicağmi şaşırdım tam geçti diyom yine başlıyor
Benim kızımdada tekrarlıyordu canım.Tuvalet temizliğine dikkat edince geçti çok şükür.Seninkide geçer inşaAllah.

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar