4 yaşında kızımla ilgili sorum var

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde Ravzanin annesi tarafından oluşturulan 4 yaşında kızımla ilgili sorum var başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,737 kez görüntülenmiş, 18 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Başlığı 4 yaşında kızımla ilgili sorum var
Konbuyu başlatan Ravzanin annesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Ravzanin annesi

Ravzanin annesi

Kayıtlı Üye
rank
Benim kızımdada tekrarlıyordu canım.Tuvalet temizliğine dikkat edince geçti çok şükür.Seninkide geçer inşaAllah.
Kaç yaşında oluyrdu cnm sennki
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Sirke yakmaz mı ama ya çok güvenme İnternette yazanlara canım
Doğal elma sirkesi var evde hani enfeksiyonu götürr derler ya ondan mantıklı gelmisti

Mervegüll

Kayıtlı Üye
rank
Kardeşimin kızımda aynı durumda canım doktor altını cisten sonrada kakadan sonra da yıkayıp kurulayın peçete kullanmayın bezlerle kurulayın demişti kaşıntı da yapıyordu onda sürekli eli oradaydı kuru tutmaya çalış tuvalet de fazla oturmasin işi bitince kalksın kız çocukları enfeksiyon için çok müsait bende küçükken çok idrar enfeksiyonu yaşardım bı an önce geçer inşallah

simge simge

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar iyi aksamlr
belki önceden sormsmdur,4 yaşına girecek kızım var sürekli akıntısı oluyr,bir geçiyr tekrr basliyr,çok dikkatliyim temizliğini ben yapiyrm vs sanki çikolata yiyince cogaliyr gibi geliyr,2 kre doktra gotrdm enfeksiyon diyr antibiyotik veriyr,yaşı buyuyr artk bu konudan hep götürmek istmyrm bazı yasitlarinin anneleri bizim kizdada oluyr diyor,Normalmi bu zamanda,dktrlar norml değil diyr napicağmi bilmiyrm...kafamada takiyrm bı geçiyr bı basliyr hala lazimlik kullniyr ondnmi acaba
lazımlıktan kaynaklanacağını düşünmüyorum bnm kızımda lazımlık kullanır hala ama kreşe gidiyor kreşe başladığından beri enfeksiyon kapar gün aşırı iç çamaşırını değişip yüksek ısısda yıkar kaynatırım beyaz sabun tozuyla birdah öyle bi sorunla karşılaşmadık canım iç çamaşırları bile engeksiyon yapıypr ne yazıkki en iyisi tam oamuklu çamaşır kullanmak

Ravzanin annesi

Kayıtlı Üye
rank
lazımlıktan kaynaklanacağını düşünmüyorum bnm kızımda lazımlık kullanır hala ama kreşe gidiyor kreşe başladığından beri enfeksiyon kapar gün aşırı iç çamaşırını değişip yüksek ısısda yıkar kaynatırım beyaz sabun tozuyla birdah öyle bi sorunla karşılaşmadık canım iç çamaşırları bile engeksiyon yapıypr ne yazıkki en iyisi tam oamuklu çamaşır kullanmak
Sizin kizdada akıntıylami oluyr cnm başka neler yaptınız bende artk geçsin istyrm antbytk kullnmk istmyrm artk

Kardeşimin kızımda aynı durumda canım doktor altını cisten sonrada kakadan sonra da yıkayıp kurulayın peçete kullanmayın bezlerle kurulayın demişti kaşıntı da yapıyordu onda sürekli eli oradaydı kuru tutmaya çalış tuvalet de fazla oturmasin işi bitince kalksın kız çocukları enfeksiyon için çok müsait bende küçükken çok idrar enfeksiyonu yaşardım bı an önce geçer inşallah
İnşallah cnm

Ya lazimligi ufak kardeşim bacaklarını kapatp yapiyr boyluda kızım o yüzden acaba ondnmi dedim birde norml tuvalttiki gibi olmuyr lazimlikta ıslak mendil kullnyrdum

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar