40+0 gebelik doğum yapmadım

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Mervi tarafından oluşturulan 40+0 gebelik doğum yapmadım başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,759 kez görüntülenmiş, 13 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı 40+0 gebelik doğum yapmadım
Konbuyu başlatan Mervi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mama

Mervi

Kayıtlı Üye
rank
Arkadaslar merhabalar.. 40+0 olduk. Pazartesi kontrolüm var. Dogum belirtim yok henuz. Bir aksilik gormezlerse dogum yaptirmazlar degil mi suni sanciyla falan

Elif kpln

Muhammed Ali💙ömer hamza💜AYBÜKE ERVA🧚‍♀️
Mod
rank
Suni sancıyla müdahale ediyorlar cnm yani doğumu başlatıyorlar sen bol bol yürüyüş yap hurma ye günde 10 taneye yakın

MrymCetinkaya

Kayıtlı Üye
rank
Arkadaslar merhabalar.. 40+0 olduk. Pazartesi kontrolüm var. Dogum belirtim yok henuz. Bir aksilik gormezlerse dogum yaptirmazlar degil mi suni sanciyla falan
42 ye kadar bekle, egzersiz hareketleri yap özellikle squat. Meme ucu masajı, sıcak duş, pekmez, ada çayı , ahududu çayı. Bu aralar tüket belki yardımcı olabilir. Ama en etkilisi kasık egzersizleri.

Sinem

Kayıtlı Üye
rank
39+4 günlük hamileyim , ilk gebeligim. Benimde henüz doguma dair belirtim yok. Bebegim dogum kanalına da henüz inmedi. Inanın bende bekliyorum ne olacak diye. Bu hafta carsamba 40.haftaya giriyorum ve nts var. Doktor nts sonucu ile gel konusalım tekrar dedi. Bana da öyle geliyor ki 40.hafta dolunca 2 ,3 gün daha bekler ,olmadı yatış verir suni sancı ile dogumu başlatır

Ravza

Kayıtlı Üye
rank
Benimde ilk doğumunda 40 +0 di ve senin gibi pazartesi kontrolün vardı ama tabi kontrole değil doğuma gittim ve gece başladı öncesinden birşey yoktu hayırlısı ile bebeğini kucağına alırsın inşallah

2 melek annesiyim

Kayıtlı Üye
rank
Bir hurma ye bir su iç bir hurma ye bir su iç öyle günde 7-8 tane ye doğumun olur hatta bugün doktora araba ile gidiyorsan al ye doktora gidene kadar ben yedim 40 dk yolda 4 cm açılmıştı

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar