Sorum var 40+4

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Fadik tarafından oluşturulan 40+4 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 709 kez görüntülenmiş, 10 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı 40+4
Konbuyu başlatan Fadik
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Fadik

3 çocuk annesi

Kayıtlı Üye
rank
Bebeğinin dünya ya gelmesine -4 gün kaldı diyor hiç anlamıyor um ne zaman doğacak
Her doğum başkadır birbiri ile kıyaslama yapma sağlıkla doğsun yeterli ne zaman doğduğu değil 42 haftalıkken de doğar illa 40 ta kesin doğmaz bebekler ben kızımı 42+6 günlükken suni sancı ile doğurdum yani 40 oldum artık doğurcam diye birşey yoktur sağlıkla dünyaya gelsin inşallah ne zaman isterse

Yenibebe

Kayıtlı Üye
rank
Her doğum başkadır birbiri ile kıyaslama yapma sağlıkla doğsun yeterli ne zaman doğduğu değil 42 haftalıkken de doğar illa 40 ta kesin doğmaz bebekler ben kızımı 42+6 günlükken suni sancı ile doğurdum yani 40 oldum artık doğurcam diye birşey yoktur sağlıkla dünyaya gelsin inşallah ne zaman isterse
Niye o kadar geç doğurdun bebek kakasını felan yutmamış mıydı o kadar geç doğumlarda ne su kalıyo ne bişey genelde bebekde morarmış doğuyor diye duydum
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bana 41e kadar bekleriz kendi sancın gelmezse suni sanıyla doğurturuz dedi

3 çocuk annesi

Kayıtlı Üye
rank
Niye o kadar geç doğurdun bebek kakasını felan yutmamış mıydı o kadar geç doğumlarda ne su kalıyo ne bişey genelde bebekde morarmış doğuyor diye duydum
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bana 41e kadar bekleriz kendi sancın gelmezse suni sanıyla doğurturuz dedi
Hiçbir alakası yok bebeğim gayet sağlıklı doğdu çok şükür hiçbir sıkıntısı yoktu ayrıca suyumda gayet iyidi kadindan kadına değişir su miktarı suyum 5 aylıkken azdı ama onuda toparlamistim tam tersi oğlum mosmor doğdu 38+4 günlük falan doğmuştu yani dediğim gibi bebekle alakalı kaç tane tanıdıgim var 42 de doğuranlar tabi şimdi hemen alıyorlar bebekleri bekletmiyorlar doktorla alakalı birşey tecrübe de önemli tabiki doktorlar için ben şuan hiçbir doktora güvenmiyorum kızımı başka şehirde doğum yaptım şansım olsa yine gözde hanımın doğumumu yaptırsın isterdim ben birde hastaneye gitmeyi unuttum 41 de çağırdı kontrol için ama ben unuttum gittiğimde 42+5 gunkuktu ertesi gün hemen suni sancı ile doğuma alındım saatlerce cektim sezeryana hazirliyorlardi o sıra bebeğin kafası çıktı normal doğurdum yani bebeğin ve annenin durumu çok önemli Su kalmıyor diye de birşey yoktur su azalır seninde zamanın yakın bol bol egzersiz yap spuat yap birde o hızlandırır doğumunu hayilisi ile alırsın bebeğini kucağına öncelik sağlık gerisi önemli değil 🤲

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar