40 haftalık kanlı akıntı

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde aras annesi tarafından oluşturulan 40 haftalık kanlı akıntı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,282 kez görüntülenmiş, 25 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı 40 haftalık kanlı akıntı
Konbuyu başlatan aras annesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan 💗Canan&Ebuzer💗

aras annesi

Kayıtlı Üye
rank
Dogum yaptin mi cnm simdiye yapmis olmalisin🥰
Yok canım hala yapmadım😄😄 valla bekliyorum son gün pazartesi olmazsa yatış yapacaklar suni sancıyla olacak
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Nişanın gelmiş benim hala ortada bişey yok. Rabbim kolay bi doğum nasip etsin hepimize.🤲
Amin canım amin geldi de hala durum bende😄 gittim bu gün doktora pazartesiye kadar bekle olmazsa gel suni sancıyla dogum olacak dedi sen naptın gittin mi doktora

Nişanın gelmiş benim hala ortada bişey yok. Rabbim kolay bi doğum nasip etsin hepimize.🤲
Amin canım amin geldi de hala durum bende😄 gittim bu gün doktora pazartesiye kadar bekle olmazsa gel suni sancıyla dogum olacak dedi sen naptın gittin mi doktora

💗Canan&Ebuzer💗

Kayıtlı Üye
rank
Yok canım hala yapmadım😄😄 valla bekliyorum son gün pazartesi olmazsa yatış yapacaklar suni sancıyla olacak

Desene aynıyız bende bugün gittim kontrole. Nst de sancı çıktı ama açılmam hiç yoktu. Doktor yatış önerdi ben istemedim eve geldim. Pazartesiye kadar zamanım var benimde olmazsa pazartesi yatış yapacaklar. Sanırım aynı gün doğuracağız 😀

aras annesi

Kayıtlı Üye
rank
Desene aynıyız bende bugün gittim kontrole. Nst de sancı çıktı ama açılmam hiç yoktu. Doktor yatış önerdi ben istemedim eve geldim. Pazartesiye kadar zamanım var benimde olmazsa pazartesi yatış yapacaklar. Sanırım aynı gün doğuracağız 😀
Yaaa bende yalancı sancı var sadece gerçegi hala gelemedi😄😄 bakalım nasip inşallah pazartesiye kalmayız yaa dogum yaparız bi an önce dogum yaparsan pazartesinden önce yaz mutlaka🙂

💗Canan&Ebuzer💗

Kayıtlı Üye
rank
Yaaa bende yalancı sancı var sadece gerçegi hala gelemedi😄😄 bakalım nasip inşallah pazartesiye kalmayız yaa dogum yaparız bi an önce dogum yaparsan pazartesinden önce yaz mutlaka🙂
En azından senin nişan gelmiş bende o da yok açılmada yok. Ilk gebeliğimde doğumhanede nişanım gelmişti belki buda öyle olur. Mutlaka yazarım sende yaz. Ama ben çok stres yapıyorum ve çok korkuyorum. Doğumu düşündükçe ağlıyorum ben.😞😢

aras annesi

Kayıtlı Üye
rank
Kız her yazdığında tmm dogdu diyorum seninki gelecek gibi degil 😂😂
Kız yok yok benki gelmeye niyetli degil az daha çatla anne gelmeyecem dio nişan gelip duruyo sürekli ama tık yok hanım sevdi heralde yerini zorla alacaz onu oradan😄😄😄😄

En azından senin nişan gelmiş bende o da yok açılmada yok. Ilk gebeliğimde doğumhanede nişanım gelmişti belki buda öyle olur. Mutlaka yazarım sende yaz. Ama ben çok stres yapıyorum ve çok korkuyorum. Doğumu düşündükçe ağlıyorum ben.😞😢
Kız yok bende sadece bi nişan gelio işte açılma bende de yok ilk gebeligimde nişan geldi gecesine sancım başladı bunda kaç gündür nişan gelio ama kendi gelmiyo valla bi sancım başlasa sevinecem😄😄 bende çok stres yaptım ama sancım açılmam yok neden dogmuyo diye hiç korkma dogumdan bence zor ama sonucu güzel kucagımıza aldık mı unuturuz herşeyi❤

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar