Sorum var 40 haftalik oldum bugün ama hala tık yok gelen giden yok bisey yok canlar 🥰🥰🤣🤣

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Demetdemet tarafından oluşturulan 40 haftalik oldum bugün ama hala tık yok gelen giden yok bisey yok canlar 🥰🥰🤣🤣 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,031 kez görüntülenmiş, 104 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı 40 haftalik oldum bugün ama hala tık yok gelen giden yok bisey yok canlar 🥰🥰🤣🤣
Konbuyu başlatan Demetdemet
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Demetdemet
M

Misafir41

Guest
Hayirla saglikla gelsinler inşallah:)
Biz kontrole gittik sanci cikmadi, gece suyum geldi sabaha doğdu, seninki de oyle olmasin :))

M

Misafir41

Guest
Aynen valla olurmu olur dogum işi hiç belli olmuyor ❤️🥰sağlıkla büyüt inşallah bebeğini canım bu arada hosgeldin yenisin galiba
Yaklasik 6 aydir takip ediyorum, dogumdan sonra yorum yazmaya basladim resmen :) daha uye olamadim, uye oldugum yeri kolay birakamiyorum.
Bu arada güzel dileklerin icin teşekkür ederim:) Allah bi avazda kurtarsin seni de

Demetdemet

Kayıtlı Üye
rank
Yaklasik 6 aydir takip ediyorum, dogumdan sonra yorum yazmaya basladim resmen :) daha uye olamadim, uye oldugum yeri kolay birakamiyorum.
Bu arada güzel dileklerin icin teşekkür ederim:) Allah bi avazda kurtarsin seni de
Sağol amin insalalh 😍🥰❤️🤲aynen bu uyguluma o kadar güzel ki aile gibiyiz burda insan birakamiyor😍
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Kız bende yazıyorum niye bana cevap vermiyon 🥺
Sağlıkla gelsin paşam yazdın amin inşallah canim. Benim. Yazdım tabiki yazarım ben sana niye yazmyiim bitanem🥺😔

Kız bende yazıyorum niye bana cevap vermiyon 🥺
Sağlıkla gelsin paşam yazdın amin inşallah canim. Benim. Yazdım tabiki yazarım ben sana niye yazmyiim bitanem🥺😔

Hülya12

𝟐𝟏.𝟎𝟓.𝟐𝟎𝟐𝟑 𝐂𝐞𝐧𝐧𝐞𝐭 𝐊𝐮ş𝐮𝐦🕊️
Yönetici
Mod
rank
Sağol amin insalalh 😍🥰❤️🤲aynen bu uyguluma o kadar güzel ki aile gibiyiz burda insan birakamiyor😍

Canımsın ♥️♥️🥰

♥️

napyorsun hulyacim
Yıldızım iyiyim aşkım sen naislsin napiyorsun Aysu nasıl♥️🥰🤩

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar