40 haftalik oldum

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Aleyna asil tarafından oluşturulan 40 haftalik oldum başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,772 kez görüntülenmiş, 18 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı 40 haftalik oldum
Konbuyu başlatan Aleyna asil
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Merviiii

Aleyna asil

Kayıtlı Üye
rank
40 haftalik oldum ama hiç bir belirtim yok sadece 3 haftadir 2 cm açılma var ve muaneye gidemiyorum randevu bulamıyorum bayram girdi birde araya napicam bilmiyorum..

Aselaras

Kayıtlı Üye
rank
40 haftalik oldum ama hiç bir belirtim yok sadece 3 haftadir 2 cm açılma var ve muaneye gidemiyorum randevu bulamıyorum bayram girdi birde araya napicam bilmiyorum..
Çok haklısınız halen randevusuz hasta alımı yapılmıyor olmadı acile gidin durumunuzu anlatın onlar sevk ederler kadın doğum acil her yerde yok tamam virüs var ama en azından kadın doğum hastalarına hamilelere esneklik tanımaları gerekir

Aleyna asil

Kayıtlı Üye
rank
Çok haklısınız halen randevusuz hasta alımı yapılmıyor olmadı acile gidin durumunuzu anlatın onlar sevk ederler kadın doğum acil her yerde yok tamam virüs var ama en azından kadın doğum hastalarına hamilelere esneklik tanımaları gerekir
Kac kere öyle oldu normal sırayla almiyorlar suan benim 3 gunde bir gitmem gerek ama malesef gidemiyorum randevular aninda doluyor ben suan almaya kalksam iki hafta sonraya veriyor ben. İki hafta sonraya kadar dogururum galiba :)

Aselaras

Kayıtlı Üye
rank
Kac kere öyle oldu normal sırayla almiyorlar suan benim 3 gunde bir gitmem gerek ama malesef gidemiyorum randevular aninda doluyor ben suan almaya kalksam iki hafta sonraya veriyor ben. İki hafta sonraya kadar dogururum galiba :)
Kadın doğum acil yok mu yoksa mecbur normal acile gidin poliklinik sırası bekleyecek zamanda değilsiniz ki

S♥️E💙

Kayıtlı Üye
rank
Mecbur edecekler canım dogum zamanı gelmıs Allah korusun bırsey olsa bebegine mutlaka kadın dogum acılıne git

Aleyna asil

Kayıtlı Üye
rank
Mecbur edecekler canım dogum zamanı gelmıs Allah korusun bırsey olsa bebegine mutlaka kadın dogum acılıne git
Teşekkür ederim bebeğin hareketlerini hissediyorum ve 2. Dogum olacak ilki normaldi buda normal olucak oyuzden dogum belirtisi olsun diye bekliyorum ama. Korkuda oluyor 40 haftadan sonra tehlikeye girebilirmis . Aklımda kalicagina gitmek en iyisi olacak.

S♥️E💙

Kayıtlı Üye
rank
Canım ben 39 haftalıkken gittim doktora ne sancı ne acılma vardı doktor yarın gel sunı ile baslatalım bebegin kakasını yeme ihtimali var bu haftada dedi gittim ıyı ki de gıtmısım bebegım kakasını yapmıs tı eger sancımı bekleseydim Allah korusun sımdı yavrum kucagımda olmayabilirdı o yuzden riskli haftalardasın mutlaka git gorun Bı nts falan cektır bayram sonuna gec kalırsın

Aleyna asil

Kayıtlı Üye
rank
Canım ben 39 haftalıkken gittim doktora ne sancı ne acılma vardı doktor yarın gel sunı ile baslatalım bebegin kakasını yeme ihtimali var bu haftada dedi gittim ıyı ki de gıtmısım bebegım kakasını yapmıs tı eger sancımı bekleseydim Allah korusun sımdı yavrum kucagımda olmayabilirdı o yuzden riskli haftalardasın mutlaka git gorun Bı nts falan cektır bayram sonuna gec kalırsın

Suan korktum. Acile gitmek sart oldu cok teşekkür ederim.
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Durumunuz normal son günleriniz dizim elinizde olan bişey degil ki mhrs 15 günde bi acılıyo bi randevu alınca ikincisini vermiyo sizin elinizde bişey yok ki
Evet oyuzden acile gitmek sart oldu

Tüm sayfalar yüklendi.