40 haftayı geçtim halen doguramadım.

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Elif.12 tarafından oluşturulan 40 haftayı geçtim halen doguramadım. başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,305 kez görüntülenmiş, 5 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı 40 haftayı geçtim halen doguramadım.
Konbuyu başlatan Elif.12
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Zehrao6

Elif.12

Kayıtlı Üye
rank
40haftayı geçtim halen doguramadım doktora gittim 3gun sonunda bidaha gelmemi söyledi 1 hafta içinde dogurmazsan biz seni dogurturuz dedi nasıl olucak bilginiz varmı aranızda böyle bişi başına gelen korkuyorum ya sezeryan derse

MrymCetinkaya

Kayıtlı Üye
rank
40haftayı geçtim halen doguramadım doktora gittim 3gun sonunda bidaha gelmemi söyledi 1 hafta içinde dogurmazsan biz seni dogurturuz dedi nasıl olucak bilginiz varmı aranızda böyle bişi başına gelen korkuyorum ya sezeryan derse
Suni sancı verecekler muhtemelen, korkulacak birşey yok. Suni sancı ile de doğum yapıliyor. Doktoruna konuş suni sancı ile başlatılıyorsa mutlaka epidural de iste sancıların seni çok yordugunda bira dinlenme nabzını toparlamana fırsat verir bebekte yorulmamis olur.

Eslem

Kayıtlı Üye
rank
Bebeğin annesinin karnini çok sevmiş demeki canım büyük ihtimalle suni sanci verip dogurturlar canım rabbim saglikla kucagina almayı nasip etsin inşallah canım zoru senin için kolaylaştırsın rabbim

Zehrao6

Kayıtlı Üye
rank
Benimde oglum gelmek istemiyordu doktor artik dogurtalim seni dedi 🤣 40+5 te normal dogum yapmistim alttan bir ilac veriyorlar acilma olsun diye yavas yavas sancin geliyor. Rabbim Sag saglim kucaginiza almayi nasip etsin insallah 🤗

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar