41 hafta akinti var sirt agrisi var ama su gelmiyor dogum yok

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde melekannesi tarafından oluşturulan 41 hafta akinti var sirt agrisi var ama su gelmiyor dogum yok başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 980 kez görüntülenmiş, 11 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı 41 hafta akinti var sirt agrisi var ama su gelmiyor dogum yok
Konbuyu başlatan melekannesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Hilalll

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Anladim canim bakalim suyun gelmesini bekleyecez artik. Agirlik vermeye basladi bebek bi an once dogsun istiyorum artik😀
Sancın gelir belki canım suyun gelince de mecbur hemen gidiyorsun sancın gelirse önce evde geçirirsin o süreci daha rahat olur sancıların sıklaşınca gidersin hastaneye, sıcaklarda ne zormuş hamilelik ya bide son günler senin daha zordur canım Allah yardımcın olsun bi an önce doğar bebişinde rahatlarsın inşallah 🙏🥰

melekannesi

Kayıtlı Üye
rank
Bende ayniyim canım 1 haftadır akintim yogun hafif agrilarim var ama suyum filan gelmedi öyle bugün de benim ve sirtim agriyo yarin kontrolum var bakalım ne dicek
Kac haftadasin canim
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Sancın gelir belki canım suyun gelince de mecbur hemen gidiyorsun sancın gelirse önce evde geçirirsin o süreci daha rahat olur sancıların sıklaşınca gidersin hastaneye, sıcaklarda ne zormuş hamilelik ya bide son günler senin daha zordur canım Allah yardımcın olsun bi an önce doğar bebişinde rahatlarsın inşallah 🙏🥰
Insallah kuzum tesekkur ederim onerilerin icin aynen dedigin gibi yapacagim 🙏 senin bebisin ne kadar yolu var canim kac haftalik oldu. Rabbim anali babali buyutsun 🙏💌

Son düzenleme:

Hilalll

Kayıtlı Üye
rank
Kac haftadasin canim
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Insallah kuzum tesekkur ederim onerilerin icin aynen dedigin gibi yapacagim 🙏 senin bebisin ne kadar yolu var canim kac haftalik oldu. Rabbim anali babali buyutsun 🙏💌
40+6 oldu bugün bel agrim var bugün alt kisimda arada da karnima krmp gibi bisey giriyo

Anhar

Kayıtlı Üye
rank
Bende ayniyim canım 1 haftadır akintim yogun hafif agrilarim var ama suyum filan gelmedi öyle bugün de benim ve sirtim agriyo yarin kontrolum var bakalım ne dic
Arkadaslar bu,sabah seffaf renkte akintim geldi bu dogum belirtisi mi sizde de oldu mu
Bende ayni durumdayım akıntım var sadece bide hafif bel ağrısı ne sancim ve nede suyum da yok 🤦🏼‍♀️ hep düşünüp duruyorum acaba ne zaman doğacak bebeğim

Tüm sayfalar yüklendi.