49 günlük bebek kabız

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Doğum Hikayeleri kategorisinde Anne Adayı tarafından oluşturulan 49 günlük bebek kabız başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,425 kez görüntülenmiş, 24 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Doğum Hikayeleri
Konu Başlığı 49 günlük bebek kabız
Konbuyu başlatan Anne Adayı
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Anne Adayı

Esma nur ktbs

Kayıtlı Üye
rank
Arkadaşlar bebeğim 49 günlük üç gündür kabız olmuş ne yapabilirim ki bu kabızlık gitsin.
Canım banyo sonrası egzersiz yaptır bide karnına masaj bacaklarını dizlerinden tut karnına iterek baskı yaptır bir kaç saniye 10 kere falan tekrarla günde 4 5 kez yap faydasını görürsün

Anne Adayı

Kayıtlı Üye
rank
Üç gündür kakasınımı yapmıyor mu yoksa kakası katı mı
Kaka yapmıyor hiç
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Mama veriyorsan o da kabız yapar benim kızım 1 aylık falandı kabız oldu her mama verdiğimde içine zeytinyağı koydum.. Çay kaşığıyla içirmiştim bde göbeğine zeytinyağıyla masaj yapmıştım çok iyi gelmişti tabi yine yapıp yapmamak sana kalmış canım. Allah yardımcın olsun
Hem anne sütü içiyor hem mama. Sütüm yetmiyor mamada weriom..

Canım banyo sonrası egzersiz yaptır bide karnına masaj bacaklarını dizlerinden tut karnına iterek baskı yaptır bir kaç saniye 10 kere falan tekrarla günde 4 5 kez yap faydasını görürsün
İnanın banyodan sonra zaten yapıyorumbebek yağıyla. Ama gün içinde sürekli oynuyorum ayakları ile. Gaz çıkarıyor ama başka bişey yok

Nur.nur.nur

Kayıtlı Üye
rank
Canım belki eski kafalı diyeceksiniz ama annem ilk bebeğime de yaptı tanıdıklarım da yapıyor şırıngaya saf zeytinyağı çek makatının ucuna az bişey o ince yerini iliştir içine sık çok etkili oluyor. Ben zeytinyağından bi çay kaşığı verdm her emzirme sonrası kabızken bebek. Çok şükür oğlum 7 buçuk yaşında hiç bi sıkıntı da olmadı
Benden sin 👍

Kaka yapmıyor hiç

İnanın banyodan sonra zaten yapıyorumbebek yağıyla. Ama gün içinde sürekli oynuyorum ayakları ile. Gaz çıkarıyor ama başka bişey yok
Mama kabız yapar

Canan_

Kayıtlı Üye
rank
Kaka yapmıyor hiç

Canım benim oğlumda ilk bir ay günde en az 2 kez yapardı kakasını sonra 4 . 5 günde bir yapmaya başladı doktora götürdüm 7. Güne kadar bekle dedi tuvalet alışkanlığı böyleymiş çok ıkınmıyor ve kakası katı değilse bir sorun yok dedi.

Anne Adayı

Kayıtlı Üye
rank
Canım benim oğlumda ilk bir ay günde en az 2 kez yapardı kakasını sonra 4 . 5 günde bir yapmaya başladı doktora götürdüm 7. Güne kadar bekle dedi tuvalet alışkanlığı böyleymiş çok ıkınmıyor ve kakası katı değilse bir sorun yok dedi.
Aynen buqün qösterdim doktora dedi 10 qüne kadar problem yok.. eqer qaz çıkarmıyor yediqindende küsmüyorsa sorun olur.. arkadaşların dediqi qibi şırınga werdi dedi poposuna zeytinyağı sıkın bol bol da karnına masaj.. bakalım inşallah iyi qelir

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar