Dogumdan 49 gun sonra kanama normal midir?? Basina gelen var mi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde Zeynebb tarafından oluşturulan Dogumdan 49 gun sonra kanama normal midir?? Basina gelen var mi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,074 kez görüntülenmiş, 5 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Dogumdan 49 gun sonra kanama normal midir?? Basina gelen var mi
Konbuyu başlatan Zeynebb
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan 𝙰𝚕𝚒𝚑𝚊𝚗'ı𝚗 𝙰𝚗𝚗𝚎𝚜𝚒♡

Zeynebb

Kayıtlı Üye
rank
S3zaryen dogum sonrasi kanamam 25 günde bitmişti sonrada gelmedi gayet temiz 40 lanmistim akıntı falan yoktu ama 49 günlük oldum bugün epey kanamam oldu adet mi oluyorum acaba bilgisi olan var mi doktora gitmeli miyim?

S♥️E💙

Kayıtlı Üye
rank
S3zaryen dogum sonrasi kanamam 25 günde bitmişti sonrada gelmedi gayet temiz 40 lanmistim akıntı falan yoktu ama 49 günlük oldum bugün epey kanamam oldu adet mi oluyorum acaba bilgisi olan var mi doktora gitmeli miyim?
Normal canım bende 50 55 yanlıs hatırlamıyorsam adet olmustum baya kanama oldu korktum bırsey mı oldu diye doktor adet oluyorsun 9 ay olmadıgı ıcın kanama cok olabilir dedi seninki de buyuk ihtimalle oyledır

Türkaan

Kayıtlı Üye
rank
Ben 38 gün olmuştum çok yoğun olduğu zamanda oldu bı gün hiç gelmedigi de oldu az olduğu da oldu hatta 40i geçtikten bir iki hafta sonra yine oldum yani normal herkeste farklılık gösterir

Zeynebb

Kayıtlı Üye
rank
Normal canım bende 50 55 yanlıs hatırlamıyorsam adet olmustum baya kanama oldu korktum bırsey mı oldu diye doktor adet oluyorsun 9 ay olmadıgı ıcın kanama cok olabilir dedi seninki de buyuk ihtimalle oyledır
Cok yogun bi kanama degil sanki adet oldugum zamanlar gibi ağrı sizim yok. Dediğiniz gibi adet sanırım ben erken olan gormedim cevremde aylarca olmayanlar var hep o yüzden tuhaf geldi

Selos

Kayıtlı Üye
rank
Ben 38 . Günümde kanamam oldu bende korktum sizin gibi aşırı oldu çünkü Dr aradım regli mi diye regli de olabilir normal dedi kişiden kişiye değişiyor bence ben çok olunca korkmuştum

Benimde normal dogumdu canım aynı 25 gün sonra felan bitti benimde 45. Gün kanamam geldi 8 gün sürdü adet olmuşum sonra kesildi adettir bence ama için rahat etmiyorsa bı doktora gozuk

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar