49 günlük bebek kabız

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Doğum Hikayeleri kategorisinde Anne Adayı tarafından oluşturulan 49 günlük bebek kabız başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,440 kez görüntülenmiş, 24 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Doğum Hikayeleri
Konu Başlığı 49 günlük bebek kabız
Konbuyu başlatan Anne Adayı
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Anne Adayı

Anne Adayı

Kayıtlı Üye
rank
Arkadaşlar bebeğim 49 günlük üç gündür kabız olmuş ne yapabilirim ki bu kabızlık gitsin.

Heyecanlı anne

Kayıtlı Üye
rank
Canım belki eski kafalı diyeceksiniz ama annem ilk bebeğime de yaptı tanıdıklarım da yapıyor şırıngaya saf zeytinyağı çek makatının ucuna az bişey o ince yerini iliştir içine sık çok etkili oluyor. Ben zeytinyağından bi çay kaşığı verdm her emzirme sonrası kabızken bebek. Çok şükür oğlum 7 buçuk yaşında hiç bi sıkıntı da olmadı

Anne Adayı

Kayıtlı Üye
rank
Canım belki eski kafalı diyeceksiniz ama annem ilk bebeğime de yaptı tanıdıklarım da yapıyor şırıngaya saf zeytinyağı çek makatının ucuna az bişey o ince yerini iliştir içine sık çok etkili oluyor. Ben zeytinyağından bi çay kaşığı verdm her emzirme sonrası kabızken bebek. Çok şükür oğlum 7 buçuk yaşında hiç bi sıkıntı da olmadı
Mutlaka debeyeceqim çünkü bebeqim zorlanıyor sürekli ama bişey yapamıyor bende çok üzülüyorum buna

Aselaras

Kayıtlı Üye
rank
Arkadaşlar bebeğim 49 günlük üç gündür kabız olmuş ne yapabilirim ki bu kabızlık gitsin.
Cnm eczaneden damla alabilirsin ama onların içinde de zeytinyağı var bizde kabız olan bebeğe bi çay kaşığı hakiki zeytin yağı verilir iyi de gelir yavrum şimdi ne zorlanıyo geçmiş olsun

S♥️E💙

Kayıtlı Üye
rank
5 güne kadar kaka yapmaması normal canım Cok sancı oluyor surekli huzursuzsa rezene cayi ver bir cay kasıgı rahatlatır

Sıbelmamı

Kayıtlı Üye
rank
Katılıyorum

Anne Adayı

Kayıtlı Üye
rank
Cnm eczaneden damla alabilirsin ama onların içinde de zeytinyağı var bizde kabız olan bebeğe bi çay kaşığı hakiki zeytin yağı verilir iyi de gelir yavrum şimdi ne zorlanıyo geçmiş olsun
Zeytinyaqı war deneyecem bakalım inşallah iyi qelir bende oda rahat ederiz
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

5 güne kadar kaka yapmaması normal canım Cok sancı oluyor surekli huzursuzsa rezene cayi ver bir cay kasıgı rahatlatır
Normal demliyorum bi çay kaşıqı werecem demi

Zeynep159

Kayıtlı Üye
rank
Teyzem her bebeğine yapar ve çokta işe yarar canım sabunun ucundan mınnak bi parca kesiyor makat yerine koyuyor 10 sn kadar bebek çıkarıyor rahat😊

2 prenses1prens annesi

Kayıtlı Üye
rank
Hakiki zeytinyağı dediğin gibi iyi geliyo bende kızlarıma öyle yapıyodum çok etki

Tüm sayfalar yüklendi.