49 günlük bebek kabız

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Doğum Hikayeleri kategorisinde Anne Adayı tarafından oluşturulan 49 günlük bebek kabız başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,432 kez görüntülenmiş, 24 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Doğum Hikayeleri
Konu Başlığı 49 günlük bebek kabız
Konbuyu başlatan Anne Adayı
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Anne Adayı

Bla bla bla

Kayıtlı Üye
rank
Ben oqlumda 1 çay kaşıqı zeytin yaqi weriyordum cokta ise yariyrdu en doqali bu. Sabun acıtır kuzuyu zeytinyaqi deneyin bence

Şenay Asel Lina

Kayıtlı Üye
rank
Canım belki eski kafalı diyeceksiniz ama annem ilk bebeğime de yaptı tanıdıklarım da yapıyor şırıngaya saf zeytinyağı çek makatının ucuna az bişey o ince yerini iliştir içine sık çok etkili oluyor. Ben zeytinyağından bi çay kaşığı verdm her emzirme sonrası kabızken bebek. Çok şükür oğlum 7 buçuk yaşında hiç bi sıkıntı da olmadı
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Canım belki eski kafalı diyeceksiniz ama annem ilk bebeğime de yaptı tanıdıklarım da yapıyor şırıngaya saf zeytinyağı çek makatının ucuna az bişey o ince yerini iliştir içine sık çok etkili oluyor. Ben zeytinyağından bi çay kaşığı verdm her emzirme sonrası kabızken bebek. Çok şükür oğlum 7 buçuk yaşında hiç bi sıkıntı da olmadı
Bende yaptım kızım şuan 16 aylık ve bi sıkıntı yok

Anne Adayı

Kayıtlı Üye
rank
İlerleyen zamanlarda bile çok etkisi oluyor siz dewamli werin qünluk olarak. Bebeklikten bu yana şeytan kulaqna kurşun 1kere kabız olmadi oqlum masaAllah
Maşallah kuzuma inşallah hiç acı sızı çekmez çünkü qördükçe qerçekten insanın içi parçalanıyor evladına..

Selma Yüksel

Kayıtlı Üye
rank
Arkadaşlar bebeğim 49 günlük üç gündür kabız olmuş ne yapabilirim ki bu kabızlık gitsin.
Mama veriyorsan o da kabız yapar benim kızım 1 aylık falandı kabız oldu her mama verdiğimde içine zeytinyağı koydum.. Çay kaşığıyla içirmiştim bde göbeğine zeytinyağıyla masaj yapmıştım çok iyi gelmişti tabi yine yapıp yapmamak sana kalmış canım. Allah yardımcın olsun

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar