4lü tarama testi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Bedia tarafından oluşturulan 4lü tarama testi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,741 kez görüntülenmiş, 24 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı 4lü tarama testi
Konbuyu başlatan Bedia
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Aselaras

Ftm

Kayıtlı Üye
rank
İkili test için geç kalmışım diye yapılmadı aslında içim bi yandan rahat ama yinede endişeleniyorum sizin bebiş sağlılıdır inşallah
Ben bikaç doktor daha gezmek zorunda kaldım, 2 hafta kadar zamanım kaldı doğum için gün bekliyorum, okadar zor zamanlar kiiii okadar ağladım üzüldüm kiiii Allah içinize ferahlık versin, sağlıcakla alın kucağınıza, çokta kafanıza takılırsa dediğim gibi numara gönderirim size😘😘😘 Allah güzel kuzumu sağlıkla versin kucağınıza

Bedia

Kayıtlı Üye
rank
Ben bikaç doktor daha gezmek zorunda kaldım, 2 hafta kadar zamanım kaldı doğum için gün bekliyorum, okadar zor zamanlar kiiii okadar ağladım üzüldüm kiiii Allah içinize ferahlık versin, sağlıcakla alın kucağınıza, çokta kafanıza takılırsa dediğim gibi numara gönderirim size😘😘😘 Allah güzel kuzumu sağlıkla versin kucağınıza
Allah yardımcınız olsun şimdiden çok geçmiş olsun sağlıkla inşallah Allaha emanet olun ailece

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Dörtlü tarama testi yümsek risk çıktı amniyosentez önerdiler ama yaptırmıyorum down sendromu yüksek çıkıp sağlıklı bebek dünyaya getiren varmı
En güvenilir olanı 2li test oluyor canım 3lü ve 4lüde yanılma payı çok yüksek oluyor demişti drum inşallah sağlıkla alırsın bebeğini kucağına kaçıncı haftadasın

Bedia

Kayıtlı Üye
rank
En güvenilir olanı 2li test oluyor canım 3lü ve 4lüde yanılma payı çok yüksek oluyor demişti drum inşallah sağlıkla alırsın bebeğini kucağına kaçıncı haftadasın
Şuanda tam 20 haftalık oldum inşallah öyledir yaş 36 3. Gebelik içimi ferah tutup bol dua ediyorum umarım herşey güzrl olur

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Şuanda tam 20 haftalık oldum inşallah öyledir yaş 36 3. Gebelik içimi ferah tutup bol dua ediyorum umarım herşey güzrl olur
21. Haftada detaylı ultrason yapılıyor canım ne olur ne olmaz onuda yaptır baya detaylı bakıyorlar herşeyine bebeğin ense kalınlığı falan daha net öğrenirsin için daha rahat eder en azından, tarama testleri tahmini sonuç gibi bişey oluyor o yüzden daha kesin olduğu için amniyosentez isteniyor yaştan kaynaklı da öyle denmiş olabilir sen iyi düşün iyi olsun inşallah ☺️🤗

Bedia

Kayıtlı Üye
rank
21. Haftada detaylı ultrason yapılıyor canım ne olur ne olmaz onuda yaptır baya detaylı bakıyorlar herşeyine bebeğin ense kalınlığı falan daha net öğrenirsin için daha rahat eder en azından, tarama testleri tahmini sonuç gibi bişey oluyor o yüzden daha kesin olduğu için amniyosentez isteniyor yaştan kaynaklı da öyle denmiş olabilir sen iyi düşün iyi olsun inşallah ☺️🤗
2 haziranda ayrıntılı ultrasona girecem Allahın izniyle güzel sonuçlar alacam çok tşk j ederim sizlerede

Elisa ikra34

Kayıtlı Üye
rank

Dörtlü tarama testi yümsek risk çıktı amniyosentez önerdiler ama yaptırmıyorum down sendromu yüksek çıkıp sağlıklı bebek dünyaya getiren varmı
Görümcem de öyle demişlerdi ama emin olun içinizi Ferha tütün hiç bsy çıkmaz yanılma dir sağ salim doğar inşallah

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar