4lü tarama testi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Bedia tarafından oluşturulan 4lü tarama testi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,774 kez görüntülenmiş, 24 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı 4lü tarama testi
Konbuyu başlatan Bedia
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Aselaras

Elif kpln

Muhammed Ali💙ömer hamza💜AYBÜKE ERVA🧚‍♀️
Mod
rank
Ayrıntılı ultrasonu bekle bnce cnm bu ikili üçlü dörtlü testler %50 doğru sonuç veriyor o yüzden canını sıkma RABBİM yar ve yardımcınız olsun Rabbim size bağışlasın acısını göstermesin amin

Ceren

Kayıtlı Üye
rank
Riskiniz yaştan dolayımı peki sizin bı arkadasımdada yaştan dolayı yüksek çıktı ama doktor bebeğin görüntüsüyle riski karşılaştırınca aminiyosentez i kendi tercihine bıraktı ultrason görüntüleri nde risk görmüyorum dedi içinizi ferah tutun inşallah iyi haberlerle dönün 🤲

Son düzenleme:

Aselaras

Kayıtlı Üye
rank
Dörtlü tarama testi yümsek risk çıktı amniyosentez önerdiler ama yaptırmıyorum down sendromu yüksek çıkıp sağlıklı bebek dünyaya getiren varmı
Merhaba öncelikle geçmiş olsun benimde üçlü testim riskli çıkmıştı sıvı aldırmadım ayrıntılıda baktılar bi sıkıntı cıkmadı uzman bi doktora daha gittim oda sıkıntı görmedi önce ayrıntılıya gir ondan sonra karar verin bence

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar