Sorum var 5+4 kese var bebek yok

• Konbuyu başlatan ilke
  • Toplam 89 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde ilke tarafından oluşturulan 5+4 kese var bebek yok başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,360 kez görüntülenmiş, 89 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı 5+4 kese var bebek yok
Konbuyu başlatan ilke
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan ilke
I

ilke

Guest
Bende senin gibiyken öyle gitmiştim doktora bebeyin daha yeni yerleşiyor o dağa cok. Minik üzme kendini sakın allah korusun rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip.etsin inşallah kan haklarını ve vitaminini bırakma sakn
Folik asit kullanıyorum çok iyi besleniyorum onun için her şeyi yapıyorum yemem dediklerimi bile yiyorum hareketlerime dikkat ediyorum ama insallah o da gösterir kendini

I

ilke

Guest
Şimdi şöyle ben hamileligimi günüm 1 gün geçti öğle öğrendim doktora gittim kese var bebek yok doktor 7. Haftanda gel dedi gittim bebek var olmasaydı boş gebelik olucakti yani bir arkadaşımda da boş kese diye az kalsın bebeği alıyorlarmis birazdaha bekle baktım bebek oluşmuyor takdiri ilahi üzülme
Demekki 7. Haftaya kadar bekliyorlar benim daha 5+4 insallah haftaya gözükür nolur dua edin. Olmazsa da rabbim öyle uygun görmüş tabi yapacak bir sey yok..

Hülya12

Moderator
Yönetici
Mod
rank
Merhaba hanımlar. Benim ilk gebeliğim ve bugün 5+4 kese var ama bebek yok yolk sac da yok tabi. Haftaya gel bi daha dedi doktorum. Kese nerdeyse 15 mm. Cok korkuyorum moralim cok bozuldu. Bu durum normal mi sizce erken mi daha görmek için? Nolur rahatlatın içimi…
Allah'ım sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah henüz erken annesi ben 6+6 ogrendim

Miniğimin Annesi

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba hanımlar. Benim ilk gebeliğim ve bugün 5+4 kese var ama bebek yok yolk sac da yok tabi. Haftaya gel bi daha dedi doktorum. Kese nerdeyse 15 mm. Cok korkuyorum moralim cok bozuldu. Bu durum normal mi sizce erken mi daha görmek için? Nolur rahatlatın içimi…
Gayet normal canım ben 6+4 de gitmiştim kese görüldü bebek bebek görünmemişti 2 hafta sonra gel demişti

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar