5 haftalık gebelik bebek görülmedi

• Konbuyu başlatan Birco
  • Toplam 20 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Birco tarafından oluşturulan 5 haftalık gebelik bebek görülmedi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 4,451 kez görüntülenmiş, 20 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı 5 haftalık gebelik bebek görülmedi
Konbuyu başlatan Birco
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Birco
B

Birco

Guest
5 hafta 5 günlük hamileyim doktora gittim kese var ama üstten baktığı için bebek görülmedi. Kalp atışı duyamadım. 10 gün sonra tekrar kontrol. Kalp atışı duyamazsak boş gebeliktir dedi. Varmı aynı sorunu yaşayan

Leyla Alkaç

Kayıtlı Üye
rank
Bebeğin görünmesi yedinci sekizinci haftayı bulabiliyor canım yani kese bile yeni oluşmuştur muhtemelen benimki yedinci haftada görünmüştü

Mavıgokyuzu

Kayıtlı Üye
rank
Normal canım endişe etme bende 5+5 de gittim göremedi doktor kese oluşmuş ama kalbi daha atmıyor çok küçük dedi 2 hafta sonra gidicem işte

Deryaaa

Kayıtlı Üye
rank
Bende aynısını yaşadım sıkıntı yapma şuan 28 haftalık gebeyim ilk haftalar belli olmuyo

Elif kpln

Muhammed Ali💙ömer hamza💜AYBÜKE ERVA🧚‍♀️
Mod
rank
Bebek görülmediyse kalp atışını duymayı nasıl beklio bu doktor anlamıyorum yani hem daha küçük 7 8 haftalıkken duyulur kalp atışı

M

Melekim

Guest
Yumurtlama haftasından sonra dollenmis olabiliyor ve büyük ihtimal öyledir bende senin gibiydim. 1 hafta sonra gittim herşey normal.

Y

Yeşim

Guest
Çok normal herkeste erken görünecek değil benimde 7. Haftada göründü endişelenme gönlümü ferah tut

K

Kafası karışık anne

Guest
5 hafta 5 günlük hamileyim doktora gittim kese var ama üstten baktığı için bebek görülmedi. Kalp atışı duyamadım. 10 gün sonra tekrar kontrol. Kalp atışı duyamazsak boş gebeliktir dedi. Varmı aynı sorunu yaşayan

Ayyy şu doktorların yorumları beni deli ediyor ağızlarına dolamışlar boş gebelik diye bişi insanın hevesinş gursaklarında bırakıyolar. Evet kese var ama 2 hafta sonra gel kalp atışına bakalım de sonra duymazsan açıklamanı yap bi şey bildiklerini kanıtlamaya mı çalışıyolar napıyolar anlamadım benimde bi haftadır aklım karnımda boş mu kese dolu mu diye 3 kilo verdim düşünmekten

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar