5 mart son adet kaç haftalik hamileyim

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Edanur yılmaz tarafından oluşturulan 5 mart son adet kaç haftalik hamileyim başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,417 kez görüntülenmiş, 14 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı 5 mart son adet kaç haftalik hamileyim
Konbuyu başlatan Edanur yılmaz
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mariya🌼

Edanur yılmaz

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar merhaba ben en son Mart 5 de adet oldum 10 Mart'ta bittim. 27 ve 28 Mart'ta üstüne görme yerleşme kanaması yaşadım. Doktora gittim keseye baktı. Bana 5 haftalık dedi 3 Nisan adet tarihi sayıyorum dedi. Kesenin boyutuna göre tarihimi değişti ama ben Nisan da adet hiç olmadım. Başına böyle birşey gelen var mı. ? Kafam çok karıştı kendi hesabım mı doktorun hesabı mı doğru acaba.

Mariya🌼

💞Ömer Ali💞
rank
Kızlar merhaba ben en son Mart 5 de adet oldum 10 Mart'ta bittim. 27 ve 28 Mart'ta üstüne görme yerleşme kanaması yaşadım. Doktora gittim keseye baktı. Bana 5 haftalık dedi 3 Nisan adet tarihi sayıyorum dedi. Kesenin boyutuna göre tarihimi değişti ama ben Nisan da adet hiç olmadım. Başına böyle birşey gelen var mı. ? Kafam çok karıştı kendi hesabım mı doktorun hesabı mı doğru acaba.
Doktor Mart ayında keseyi gördü adet tarihi olarakta Nisan ayınımı sayıyor tuhaf

Mariya🌼

💞Ömer Ali💞
rank
Yok hayır sordu ne zaman adet oldun diye tarihi söyledim. Nisanın 25nde gittim doktora. En son Mart'ta oldum dedim o Nisan sayıyorum dedi
Anladım belkide döllenme tarihine göre öyle söylemiştir canım eğer en son 5martta adet olduysan Nisan'da gittiğinde bir buçuk aylık hamile olmuş olmalısınız yani doktorun hesaplaması doğru o zmnlarda beş yada altı haftalık falan . Ama neden 5Nisan adet tarihi olarak sayıyor anlamış değilim

Edanur yılmaz

Kayıtlı Üye
rank
Anladım belkide döllenme tarihine göre öyle söylemiştir canım eğer en son 5martta adet olduysan Nisan'da gittiğinde bir buçuk aylık hamile olmuş olmalısınız yani doktorun hesaplaması doğru o zmnlarda beş yada altı haftalık falan . Ama neden 5Nisan adet tarihi olarak sayıyor anlamış değilim
Bide tarih değişebilir dedi. Özele gidiyorum bide devlet Hastanesi'nde daha iyi bilgilendiriyorlar vallahi. İlk gebeliğim şüpheye düştüm. Çok teşekkür ederim bilgin için canım. Allah razı olsun 😊

Fadimana

Kayıtlı Üye
rank
O zaman kese 3 nisan ile uyumlu oluyor yedi hafta felan anca

Nur Toygar Tıraz

Kayıtlı Üye
rank
Neden öle yaptı acaba 🤔 ama zaten ultrasonda bebeğin gelişimine göre hafta veriyor ultrason cihazı ona göre bir düzene girer ilerleyen haftalarda canım

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar