6 aylık hamileyim yürümekte zorlanıyorum

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Urfalıanne tarafından oluşturulan 6 aylık hamileyim yürümekte zorlanıyorum başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,693 kez görüntülenmiş, 23 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı 6 aylık hamileyim yürümekte zorlanıyorum
Konbuyu başlatan Urfalıanne
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Merve_berkk

...

Moderator
Mod
rank
Rabb'im yardımcın olsun cnm çekenin hâlini çeken anlar benim görümcem yalan söylüyor numara yapıyorsun diye diye beni yedi o yüzden piskolojim harap durumda kendisi bekar bir hamilenin bedduasıni aldı Allah gün yüzü göstermesin o hamile halimle bana koş koş numarayı bırak diyordu onun yüzünden evimden oldum
Ne biçim görümce ya.Dengesiz konuşuyor.Ben bile sinir oldum.Neden evinden oldun canım.Eşindenmi ayrıldın yoksa.

Urfalıanne

Kayıtlı Üye
rank
Beraber mi oturuyosunuz ki Allah ıslah etsin kocan bişey demiyormu çok sinir oldum şimdi ne biçim insan
Sadece iki aylığına bende kalıcakti kocam diyor ama onu göndereceği Bir yer yok bir hafta dayan dedi kaynamam gelip kızımı Alıcam dedi kız o iki ay boyunca hiç bir yemeğimi beğemedi ağır yemek içli köfte yaprak sarma yap diyordu ben o halimle diyordum misafiri yemek yapıyordum daha o.olmadam ben yemek yapmıyordum çünkü ağrıdan kibildiyamiyorudum.hakkim haram zıkkım olsun
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ne biçim görümce ya.Dengesiz konuşuyor.Ben bile sinir oldum.Neden evinden oldun canım.Eşindenmi ayrıldın yoksa.
Yok benim eşimin hiç Bir suçu yokki o biliyordu kardeşi dengesiz ben yemek yapmasam o illa yapıyordu sesi gelmesin diye ben kocamı çok seviyorum bir degsiz yüzünden yuvamı.birakmam

...

Moderator
Mod
rank
Sadece iki aylığına bende kalıcakti kocam diyor ama onu göndereceği Bir yer yok bir hafta dayan dedi kaynamam gelip kızımı Alıcam dedi kız o iki ay boyunca hiç bir yemeğimi beğemedi ağır yemek içli köfte yaprak sarma yap diyordu ben o halimle diyordum misafiri yemek yapıyordum daha o.olmadam ben yemek yapmıyordum çünkü ağrıdan kibildiyamiyorudum.hakkim haram zıkkım olsun
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Yok benim eşimin hiç Bir suçu yokki o biliyordu kardeşi dengesiz ben yemek yapmasam o illa yapıyordu sesi gelmesin diye ben kocamı çok seviyorum bir degsiz yüzünden yuvamı.birakmam
Ay içim rahatladı canım.Rabbim eşinle muhabbetinizi artırsın.Ne fena görümceymiş. Düşman başına.Ettiğini bulur o bir gün.

Mervegüll

Kayıtlı Üye
rank
İyi dayanmissin ben çoktan atmıştım kapıya kaynanam 4 yaşındayken oğlumla inatlasti kalkıp kocama ay senin çocuğun inat it olur uğursuz olur deyip kocamı kışkırtio dövdürmeye kalktı diye sofradayken aldım önünden yemeği çöpe geçirdim çay vardı elinde aldım yere serptim kocam anasının gazına gelip çocuğa kizmadi sanane oğlan benim itte olur ugursuzda olur ben çekerim sen ne karisiyorsun benim evime dedi kaynanam çıktı gitti evden bir yıl olcak nerdeyse alt katta oturuyor ben en üstte ortada eltim var assa inerken ne eltim ne kaynanam dönüp bakamaz eltimede kaynanama da papuc bırakmam kaynanamı kapıda görsem tövbe estağfurullah der ceviririm oda beni görünce hemen içeri giriyor 🤣 eşimde bana yaptıklarından sonra annesiyle aramdaki olaya karismiyo bana ne derse desin ama benim oğluma laf edemez

Urfalıanne

Kayıtlı Üye
rank
İyi dayanmissin ben çoktan atmıştım kapıya kaynanam 4 yaşındayken oğlumla inatlasti kalkıp kocama ay senin çocuğun inat it olur uğursuz olur deyip kocamı kışkırtio dövdürmeye kalktı diye sofradayken aldım önünden yemeği çöpe geçirdim çay vardı elinde aldım yere serptim kocam anasının gazına gelip çocuğa kizmadi sanane oğlan benim itte olur ugursuzda olur ben çekerim sen ne karisiyorsun benim evime dedi kaynanam çıktı gitti evden bir yıl olcak nerdeyse alt katta oturuyor ben en üstte ortada eltim var assa inerken ne eltim ne kaynanam dönüp bakamaz eltimede kaynanama da papuc bırakmam kaynanamı kapıda görsem tövbe estağfurullah der ceviririm oda beni görünce hemen içeri giriyor 🤣 eşimde bana yaptıklarından sonra annesiyle aramdaki olaya karismiyo bana ne derse desin ama benim oğluma laf edemez
Kız gönderecek yer olsa ilk günden kovardim.zaten Urfa'da bizden başka kimsesi yok abileri ablaları Urfa dışında mecbur musallat oldu bana zaten gittikten sonra evimin tuvaletini dahi göremez sende iyi yapmışsın haddini bildirmissin

Üç prenses annesi

Kayıtlı Üye
rank
Ya çok sıkıldım 26 haftalık hamileyim bir yürüyüşe çıktığımda beş dakika da bir dinleme ihtiyaci duyuyorum kalmak sanki işkence gibi doğuma daha 3 ay var bu normalmi ya Allah tüm hamile kadınların yardımcısı olsun
Ayni haftamız bende öyleyim ya . Oturunca da zor kalkıyorum belim ağrıyor . Bu gece de sol bacağım çok ağrıdi iki gebelik hep sıkıntı oldu bunda iyiyim diyordum yavaş yavaş buda başlıyor 😁

Helin in annesi

Kayıtlı Üye
rank
Ya çok sıkıldım 26 haftalık hamileyim bir yürüyüşe çıktığımda beş dakika da bir dinleme ihtiyaci duyuyorum kalmak sanki işkence gibi doğuma daha 3 ay var bu normalmi ya Allah tüm hamile kadınların yardımcısı olsun
Canımsın çok geçmiş olsun bende 20haftaya kadar çok hareketli biriydim takı kilo aldım şuanda 32+3haftalik hamileyim abim beni gördü uçan balon 🎈🎈 gibi olmuş demiş babamlara kilo yoruyor hafif şeyler ye ufak ufak yürüyüşler yap canım çok değil kendine bı hedef belirle kısa kısa yürüyüşler yap canım sin

Tüm sayfalar yüklendi.