6 aylık hamileyim yürümekte zorlanıyorum

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Urfalıanne tarafından oluşturulan 6 aylık hamileyim yürümekte zorlanıyorum başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,697 kez görüntülenmiş, 23 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı 6 aylık hamileyim yürümekte zorlanıyorum
Konbuyu başlatan Urfalıanne
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Merve_berkk

Urfalıanne

Kayıtlı Üye
rank
Belki sende olmaz kötü düşünme 😁 gece boyu inledim valla parol içtim yürüdüm olmadı oturdum olmadı en son uyumuşum
Tabi bu sırada herfinde yatıyor Allah yardımcın olsun valla
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Canımsın çok geçmiş olsun bende 20haftaya kadar çok hareketli biriydim takı kilo aldım şuanda 32+3haftalik hamileyim abim beni gördü uçan balon 🎈🎈 gibi olmuş demiş babamlara kilo yoruyor hafif şeyler ye ufak ufak yürüyüşler yap canım çok değil kendine bı hedef belirle kısa kısa yürüyüşler yap canım sin
Ben daha 32 gelmedim ama 10 kilo aldım daha şimdiden hiç bir yere sığmıyorum.
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Canımsın çok geçmiş olsun bende 20haftaya kadar çok hareketli biriydim takı kilo aldım şuanda 32+3haftalik hamileyim abim beni gördü uçan balon 🎈🎈 gibi olmuş demiş babamlara kilo yoruyor hafif şeyler ye ufak ufak yürüyüşler yap canım çok değil kendine bı hedef belirle kısa kısa yürüyüşler yap canım sin
Ben daha 32 gelmedim ama 10 kilo aldım daha şimdiden hiç bir yere sığmıyorum.

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Ya çok sıkıldım 26 haftalık hamileyim bir yürüyüşe çıktığımda beş dakika da bir dinleme ihtiyaci duyuyorum kalmak sanki işkence gibi doğuma daha 3 ay var bu normalmi ya Allah tüm hamile kadınların yardımcısı olsun
Canım yediklerine dikkat et ve bol su iç günlük düzenli olarakta yürüyüş yapmaya çalış. O ağrılar olur artık normal ama dikkat et yine sağlıkla kucağına alırsın inşallah 🙏

Tüm sayfalar yüklendi.