6 haftalık hamileyim bir çok şeyi bilmiyorum ilk hamileliğim siz tecrübeli annelrden bilgi almak isterim

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Mahnur tarafından oluşturulan 6 haftalık hamileyim bir çok şeyi bilmiyorum ilk hamileliğim siz tecrübeli annelrden bilgi almak isterim başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,473 kez görüntülenmiş, 11 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı 6 haftalık hamileyim bir çok şeyi bilmiyorum ilk hamileliğim siz tecrübeli annelrden bilgi almak isterim
Konbuyu başlatan Mahnur
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan 𝕶ü𝖇𝖗𝖆 𝕶𝖔ç𝖞𝖎ğ𝖎𝖙♥️

Mahnur

Kayıtlı Üye
rank

İki Prenses Annesi 💜

Kayıtlı Üye
rank
Teşekkür ederim keseyi gördüm ama hiçbir belirtim yoktur ondan dolayı biraz korkuyorum
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Yani biraz garip olacak ama çok bir bilgim yoktur çoğu şeyi daha bilmiyorum
Belirtin olmaması normal daha yeni hamilesin 6 haftalık bende keseyi görmemiştim kan da öğrendim hamile olduğumu hayırlı olsun

2 melek annesiyim

Kayıtlı Üye
rank
Her kiside belirti vs olmayabikiyor mide bulantisi vs ben iki cocugumdada olmadi hic belirti 9 ay sonra yorgunluklar halsizlik olabilir miden bulansa fakan salatalik ayva elma cubuk kraker tuzlu kurabiye ye sonra karninda bazilarinda cok cikar bazilarinda cikmayabilir agri kramplar olabilir ilk aylarda bebek yerlesiyor büyüyor ondan olur

Zeynep Aliyeva

Kayıtlı Üye
rank
Hayirli olsun benimde ilk gebelik bende hicbirsey bilmiyirdum buyudukce ogrenyorsun herseyi bide burasi cok faydali kafana takilan her şeyi sorabilirsin her kez yaridmci olur gebelik takibi nda zaten gunun detayi haftanin detayi ayin detaylari öğrenebilirsin gerceketen cok faydali program boyle sohbet etme soru sorma ozeligide ayrica faydalı şuan 23 haftadeyim valla doğumdan sonra ne yapmaliyim her şeyi ogrendim☺️☺️☺️

Mahnur

Kayıtlı Üye
rank
Hayirli olsun benimde ilk gebelik bende hicbirsey bilmiyirdum buyudukce ogrenyorsun herseyi bide burasi cok faydali kafana takilan her şeyi sorabilirsin her kez yaridmci olur gebelik takibi nda zaten gunun detayi haftanin detayi ayin detaylari öğrenebilirsin gerceketen cok faydali program boyle sohbet etme soru sorma ozeligide ayrica faydalı şuan 23 haftadeyim valla doğumdan sonra ne yapmaliyim her şeyi ogrendim☺️☺️☺️
Ne güzel bende hiçbir şey bilmiyorum buradan öğreniyorum 7.haftama geçtim bana da bilgi verirmsn ne yapayım ne yapmayın en önemli şeyler neler mesela

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar