6 haftalik hamileyim kalp atışı yok kese oluşmuş

• Konbuyu başlatan Sedoos
  • Toplam 16 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Sedoos tarafından oluşturulan 6 haftalik hamileyim kalp atışı yok kese oluşmuş başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,886 kez görüntülenmiş, 16 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı 6 haftalik hamileyim kalp atışı yok kese oluşmuş
Konbuyu başlatan Sedoos
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Elif kpln
H

Hava

Guest
6 haftalik hamileyim buqün Doktra qittim kalp atışı yok denildi kese oluşmuş 10 qün sonra qel denildi başına qelen warsa iyle sonuclandysa beni sewindire bilirm
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

6 haftalik hamileyim buqün Doktra qittim kalp atışı yok denildi kese oluşmuş 10 qün sonra qel denildi başına qelen warsa iyle sonuclandysa beni sewindire bilirmi 😔
Çok normal canim için Rahat olsun benim kızda da öyle denildi 1 hafta sonra duyuldu ikinciye hamileyim şuan ve bunda da o şekil oldu 7 hafta 2 gunluk ken duyuldu

Son düzenleme:

Fatmacan

Kayıtlı Üye
rank
6 haftalik hamileyim buqün Doktra qittim kalp atışı yok denildi kese oluşmuş 10 qün sonra qel denildi başına qelen warsa iyle sonuclandysa beni sewindire bilirmi 😔
Cnm korkma bende 6 haftalikken yoktu 8 haftalikta duyuldu benimki şimdi iyiyiz çok şükür Rabbim büyüktür

K

KKu

Guest
8 hafta hatta 10 haftada bile görünebilir kalp atışı. Illa duymak istiyorum diye alttan muayene falan olma. Ilk etaptA zaten kalp hareketino gösterip 15 16 haftadan sonra duyuruyolar. Benim doktorum ses duycam diye çocuğu sağlıksız cihazlara sokma demişti.

Ftm

Kayıtlı Üye
rank
8. Haftasında kalp sesini duymaya gel dedi doktor gittim duyumladı 8.haftada kalp sesi mi duyulurmuş dedi😂😂 çıldırdım😂😂😂

Miyase olgun

Kayıtlı Üye
rank
Canım benimde 5 haftaya kadar duymadım 5+5 de duydum 10 haftaya kadar normalmiş bu bende 10 güne bir gittim içini rahat tut korkulcak bişi yok rabbimin izni ile dinlersin inşallah kucağına almayı nasip etsin rabbim 🙏

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar