7 aylık hamilelikte bulantı neden olur?

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde GülşahT tarafından oluşturulan 7 aylık hamilelikte bulantı neden olur? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 718 kez görüntülenmiş, 23 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı 7 aylık hamilelikte bulantı neden olur?
Konbuyu başlatan GülşahT
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan ^^ ÖzLem 💜 ^^

GülşahT

Kayıtlı Üye
rank
Normalh kuzum bazen son aylarda tekrar oluyor bulantı
Bir anda bulantı olunca korktum canım,
Canimm tuzlu salatalık tuzlu kraker tuzlu yeşil elma tüket orta sıcaklıkta su tüket son aylarda olabiliyor canım bu normal belki de salgına faln yakalnms olmayasin
Yok canım salgına yakalandığımi düşünmüyorum, vücudum iyi halsizlik falan yok, sadece bulantı var. Bu dediklerini yapicam ama yemek yiyeceğimi sanmıyorum zaten.

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Kızlar 7 aylık hamileyim, Bayadır bulantım olmuyordu oksada hemen geçiyordu yada cikarmiyordum. Dün gece saat 5 gibi wc kalktım yerime yattım sonra bir anda kendimi lavaboya zor attım çıkardım bayağı, boğazım çok fena tahriş oldu, şuan yine aynı midem bulanıyor ve çıkarmamak için zor duruyorum.
Yediğin birşeyden kaynaklı miden irrite olmuştur canım. Paket hazır gıdalardan uzak dur aşırı baharatlı yağlı yiyeceklerden de uzak dur rahatlayana kadar

^^ ÖzLem 💜 ^^

💞Oğuz Kağan💞 Yusuf Göktuğ 👶💞 Öykü 💞
rank
Bir anda bulantı olunca korktum canım,

Yok canım salgına yakalandığımi düşünmüyorum, vücudum iyi halsizlik falan yok, sadece bulantı var. Bu dediklerini yapicam ama yemek yiyeceğimi sanmıyorum zaten.
Yap canım aynen işte yemek yememende kötü bol su iç bari canım yemekte yemezsen halsiz düşersin ya

Tüm sayfalar yüklendi.