7 haftalık gebe olanlar

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde Sibelita tarafından oluşturulan 7 haftalık gebe olanlar başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,053 kez görüntülenmiş, 10 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı 7 haftalık gebe olanlar
Konbuyu başlatan Sibelita
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Sibelita

Sibelita

Kayıtlı Üye
rank
Selam arkadaşlar 7 veya yeni gebe oldunu anlayanlar Ne hisediyorsunuz paylaşırmisiniz?

Defne

Kayıtlı Üye
rank
5+2gunluk hamileyim ewleneli 11 ay oldu 11 ay icindede herkese korunuyoruz dememize ragmen kisir damgasi yedim esimde cok sinirlerimi bozuyor belkide ben duygu degisiminden oyle hisediyorum bilemiyorum o yuzden hic bir sevinc hissedemedim ona harsi

Mlkmlk

Guest
rank
7+1 im mide skntisi yaşıyorum . Bazı şeyler çok pis kokuyo . Kendi yaptığımı yiyesim gelmiyo .

Biranne42

Kayıtlı Üye
rank
Selam arkadaşlar 7 veya yeni gebe oldunu anlayanlar Ne hisediyorsunuz paylaşırmisiniz?
Bugün 8 haftaya girdim 5 haftadan sonra aşırı derece midem bulanmaya başladı kusmalar gittikçe arttı 7+3de doktorum bi hap verdi gece atıyorum şimdi rahatladım kasiklarda batmalar devam göğüslerim çok hassas baş dönmeleri var ama ruhsal olarak aniden sinirlenip aniden agliyorum

Prenses kızım ecrinim

Kayıtlı Üye
rank
Bi kızım var ondan sonra bi kürtaj olayım oldu şimdi tekrar geberin hem mutluyum hemde korkuyorum tekrardan kaybederim diye. İlk kızımda hiç bulantım rahtsizligim yoktu bunda daha çok minik olmasına rağmen midem çok bulaniyor ve çok direncsizim

Defne

Kayıtlı Üye
rank
Bi kızım var ondan sonra bi kürtaj olayım oldu şimdi tekrar geberin hem mutluyum hemde korkuyorum tekrardan kaybederim diye. İlk kızımda hiç bulantım rahtsizligim yoktu bunda daha çok minik olmasına rağmen midem çok bulaniyor ve çok direncsizim
Canim hic korkma bolbol dua et Allahtan izin cikarsa o sana sag saglim gelir yigecek lokmasi varsa sen nekadar istemesende o gelir saten icini ferah tut Allahın izni ile sag saglim kucagina alirsin🤲🤲😇

5+2gunluk hamileyim ewleneli 11 ay oldu 11 ay icindede herkese korunuyoruz dememize ragmen kisir damgasi yedim esimde cok sinirlerimi bozuyor belkide ben duygu degisiminden oyle hisediyorum bilemiyorum o yuzden hic bir sevinc hissedemedim ona harsi
Ben 5 yıldır evliyim evlenir evlenmez hemen çocuk yapma mantığında olmadım 28 yaşında olmama rağmen kendimi anneliğe hazır hissetmedim -niye çocuk yapmıyorsun kısır misin sorularina çok maruz kaldım ilk zamanlar çocuk istemediğimi belirtme rağmen anlaşılmaz bı baskı vardı. Sonrasında belki susarlar diye evet kısırım bana çocuk demeyin demeye başladım soranlara.
Şuanda 8 haftalık sürpriz yumurtamız var herkes mucize gibi bakıyor duruma 😀😃
Kimin ne dediğinin hiçbir önemi yok çocuk doğduğunda soru soranlar bakımını üstlenmeyecek sonuçta hiç umursama boşver.
İçinde minicik bı can var onu düşün ❤️👶🏻
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ben 8 haftalıgım 5 ve 6 haftalarda hiçbir belirti yoktu hatta kolay geçecek sanıp çok sevinmiştim 😃 ama 7. Haftaya girdiğimde erken sevindiğimi anladım mide bulantıları yorgunluk uyku hali olmaya başladı. Belirtiler ne kadar geç başlarsa o kadar iyi sanırım ☺️

Son düzenleme:
Tüm sayfalar yüklendi.