7. Haftalik gebelik kalp atışları gözükür mü

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Esin tarafından oluşturulan 7. Haftalik gebelik kalp atışları gözükür mü başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,906 kez görüntülenmiş, 34 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı 7. Haftalik gebelik kalp atışları gözükür mü
Konbuyu başlatan Esin
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Esin

Esin

Kayıtlı Üye
rank
7+5 günlük hamileyim bel ağrısı var bugün çok ve pazartesi günü gidicem doktora 20 gün sonra gel kalp atışlarini dinlemeye dedi ama korkuyorum ya Gözükmezse diye ve kasıklarım sanciyo ara ara🥰😔

Nisafra

Kayıtlı Üye
rank
7+5 günlük hamileyim bel ağrısı var bugün çok ve pazartesi günü gidicem doktora 20 gün sonra gel kalp atışlarini dinlemeye dedi ama korkuyorum ya Gözükmezse diye ve kasıklarım sanciyo ara ara🥰😔
bebek daha kucuk oldugu icin kasiklarinda agri olabilir canim 🥰 zamanla gececektir

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
İlk haftalarda bel ve kasık ağrısı tehlikeli olabiliyor canım dikkat et ağır iş yapma pzt gidince druna da söylersin zaten gereken bişey varsa yapar

Esin

Kayıtlı Üye
rank

İki Prenses Annesi 💜

Kayıtlı Üye
rank
Allah yardımcın olsun inşallah benimde o haftalarda bel ağrım oluyodu şuan 18 haftalık oldu yine belim ağrıyo ara ara

Lale

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar yardım edin sonuncu vaktimi unutdum ultirisyona gitsem bilermi kac haftaliq bebek
Evet ultrason olculerine gore soylerler benim haftam da ultrasona gore takip ediliyor çunku ben düşük sonrası hiç adet olmadan tekrar hamile kalmışım korunduğum halde ☺ o yuzden benim de son adet tarihim olmadığı için ultrasona gore deģerlendiriyorlar dr lar

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar