7 haftalık gebelik

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde ebruliii tarafından oluşturulan 7 haftalık gebelik başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 540 kez görüntülenmiş, 15 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı 7 haftalık gebelik
Konbuyu başlatan ebruliii
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Kayra ve Ayra’nın Annesi

Hazall

Kayıtlı Üye
rank
Ben olumsuzu çağırmıyorum allahın izniyle sağ salim de kucağıma alırım inşallah ama siz bu olumsuzlukla kimseye faydalı olmazsınız. Aynı durumu yaşamış güzel anneler benim ne demek istediğimi anladı zaten. Anne karnına düşen her bebek benim için bebektir ayrıca fetüs derken dikkat edin kelimelerinize.Doğurmamış da olsam iki tane bebeğimi kaybettim ben allah kimseye de yaşatmasın çok zor zamanlar geçirdim. Allah'a sığındım hep yine öyle yapıyorum. Sizin olumsuz eleştirinize ihtiyacım yok o yüzden fikirlerinizi kendinize saklayın.
Canım arkadaş bir şey dememiş ki bilimsel olarak dediği doğru fetüstür sadece hücrelerden oluşan bir organizma geliştikçe bebek olur hatta bazılarına göre nefes alana kadar fetüstür.Bu senin için anlamlı bir şey olabilir rahmine düştüğü an sen de annesindir bağlanırsın canının parçası olur olaya duygusal bakman çok normal ama bu gerçeği değiştirmez.İnşAllah hayırlısıyla sağ salim evladına kavuşmak nasip olur

ebruliii

Kayıtlı Üye
rank
Lütfen konuşurken saygı çerçevesi içinde konuşun uygulamamizda bu tür davranışlar kesinlikle yasaktır
Saldirman neden acaba bende kaybettim bir fetustu fetüs yani oluşumu olmamış ayrıca bende anneyim . Yok olumsuzlukla kimseye faydalı olamazsınız falan.elestiriye kapalı olmuycaksin birşeye yorum yaptıysan.yazına dikkat et ayrıca kimseye faydalı olmak gibi bir derdimde yok. Hele sana hiç
Kimseye saldırmadım. Kötü niyetli olumsuz şeyler yazıp moral bozacağınıza hiç yazmayın daha iyi. Burası birbirine destek olmak fikir almak için oluşturulmuş bir uygulama sağ olsunlar her bebeğimi kaybettiğimde burda herkes destek oldu bana. Sizin kötü niyetli yorumunuzu kendinize saklamanızı istedim bunda saldırı nerede acaba siz saldırmışsınız asıl kötüyü çağırırsan başına gelir ne demek yahu iki bebek kaybetmiş bir insana bide düşman olsa demez öyle sözler.
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Canım arkadaş bir şey dememiş ki bilimsel olarak dediği doğru fetüstür sadece hücrelerden oluşan bir organizma geliştikçe bebek olur hatta bazılarına göre nefes alana kadar fetüstür.Bu senin için anlamlı bir şey olabilir rahmine düştüğü an sen de annesindir bağlanırsın canının parçası olur olaya duygusal bakman çok normal ama bu gerçeği değiştirmez.İnşAllah hayırlısıyla sağ salim evladına kavuşmak nasip olur
Teşekkür ederim canım inşallah sağ salim kavuşurum bebeğime ve isteyen herkesin kucağı boş kalmasın. Benim kızdığım nokta neyi çağırırsan yaşarsın gibi bi cümle söylenmesi iyi düşün iyi olsun dese anlayacağım.

Hazall

Kayıtlı Üye
rank
Kimseye saldırmadım. Kötü niyetli olumsuz şeyler yazıp moral bozacağınıza hiç yazmayın daha iyi. Burası birbirine destek olmak fikir almak için oluşturulmuş bir uygulama sağ olsunlar her bebeğimi kaybettiğimde burda herkes destek oldu bana. Sizin kötü niyetli yorumunuzu kendinize saklamanızı istedim bunda saldırı nerede acaba siz saldırmışsınız asıl kötüyü çağırırsan başına gelir ne demek yahu iki bebek kaybetmiş bir insana bide düşman olsa demez öyle sözler.

Teşekkür ederim canım inşallah sağ salim kavuşurum bebeğime ve isteyen herkesin kucağı boş kalmasın. Benim kızdığım nokta neyi çağırırsan yaşarsın gibi bi cümle söylenmesi iyi düşün iyi olsun dese anlayacağım.
Her şey olacağına varıyor bir şekilde stres bir sürü ekstra hastalığa neden oluyor, sadece bebeğe de değil kendine de zarar.Aklına kötü şeyler geldikçe başka şeylerle uğraşmaya çalış, ben beceremesemde amigurumi videoları izleyip yapmaya çalışırdım.Ayağını bile yapamadım kaç ay uğraştım ama en azından kafam rahatlıyordu 😅

Buğlemin Annesi

Kayıtlı Üye
rank

Sen ruh hastası falanmisin hayırdır yaaa canımı sıkma benim cahil cahil konuşmalar ben istediğime yorum yaparım bu seni alakadar etmez kötü olan art niyetli olan sensinki saldırıya geçtin birdaha cevap yazma bukadar sakın kalmam

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Kızlar iyi akşamlar size bi sorum var. 7 haftalık gebelikte bebeğimin iyi olduğunu herşeyin yolunda gittiğini nasıl anlarım sürekli bişey olursa diye düşünmekten kendimi alamıyorum. Daha önce ilk gebeliğimde 8. Haftada kalbi durmuştu ikinci gebeliğim boş gebelikti iki kez düşük yaşadım kürtaj olmak zorunda kaldım. Korkuyorum nasıl anlarım iyi olduğunu kızlar bunun bi yolu yok mu biliyorum daha çok küçük ama işte bi size sorayım istedim.
Kötü düşünme canım . Hep pozitif düşün ilk ikisi olumsuz sonuçlandı diye buda öyle olur diye düşünme canım iyi düşün her zaman . Bu psikoloji çok zor ben hiç kayıp vermediğim halde her doktor kontrolünü iple çekerdim yada acaba bir şey olsa nasıl anlarım diye düşünmekten içim içimi yerdi senin böyle olman çok normal o yüzden . Rabbim sağ Salim kucağına almayı nasip etsin inşallah 🙏🏻

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar