7 haftalık gebelik

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde ebruliii tarafından oluşturulan 7 haftalık gebelik başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 501 kez görüntülenmiş, 15 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı 7 haftalık gebelik
Konbuyu başlatan ebruliii
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Kayra ve Ayra’nın Annesi

ebruliii

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar iyi akşamlar size bi sorum var. 7 haftalık gebelikte bebeğimin iyi olduğunu herşeyin yolunda gittiğini nasıl anlarım sürekli bişey olursa diye düşünmekten kendimi alamıyorum. Daha önce ilk gebeliğimde 8. Haftada kalbi durmuştu ikinci gebeliğim boş gebelikti iki kez düşük yaşadım kürtaj olmak zorunda kaldım. Korkuyorum nasıl anlarım iyi olduğunu kızlar bunun bi yolu yok mu biliyorum daha çok küçük ama işte bi size sorayım istedim.

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Kızlar iyi akşamlar size bi sorum var. 7 haftalık gebelikte bebeğimin iyi olduğunu herşeyin yolunda gittiğini nasıl anlarım sürekli bişey olursa diye düşünmekten kendimi alamıyorum. Daha önce ilk gebeliğimde 8. Haftada kalbi durmuştu ikinci gebeliğim boş gebelikti iki kez düşük yaşadım kürtaj olmak zorunda kaldım. Korkuyorum nasıl anlarım iyi olduğunu kızlar bunun bi yolu yok mu biliyorum daha çok küçük ama işte bi size sorayım istedim.
Öncelikle bu düşünceleri kafandan atman lazım kendini bu gibi düşüncelerle meşgul edersen hem sen hemde bebeğin olumsuz etkilenir bebeğe de yansır iyi düşün iyi olsun

ebruliii

Kayıtlı Üye
rank
Öncelikle bu düşünceleri kafandan atman lazım kendini bu gibi düşüncelerle meşgul edersen hem sen hemde bebeğin olumsuz etkilenir bebeğe de yansır iyi düşün iyi olsun
İşte malesef öyle olmuyor iyi düşünsem de yine bişeyler olursa diye de korkuyorum bir yandan. bebeği hissettiğim zamanlara gelsem daha iyi hissedicem de bakalım inşallah allah o zamanları gösterirde bende rahatlarım.

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
İşte malesef öyle olmuyor iyi düşünsem de yine bişeyler olursa diye de korkuyorum bir yandan. bebeği hissettiğim zamanlara gelsem daha iyi hissedicem de bakalım inşallah allah o zamanları gösterirde bende rahatlarım.
İnşallah canım inşallah göruceksin o günleri de

erica

Kayıtlı Üye
rank
Seni çok iyi anlıyorum bende 2gebelik düşük ve kürtaj olmak zorunda kaldım şimdi hamileyim 10 haftaya kadar sağlığı belli olur hiç korkma arkadaşın dediği gibi saçma düşüncelerden uzak dur bol bol dua et Ayetel kürsü oku ben öyle yapıyorum rahatlıyorum sende öyle salavat çek şükür namazı kıl 2 rekat namaz kıl yaşını şerif oku Allah'ım bebeğim eli ayağı düzgün sağlıklı hayırlı evlat olsun diye bol bol dua et rabbim dualarini kabul eder rahat rabbine sigin

Hazall

Kayıtlı Üye
rank
İlk 3 ay hiç belli olmuyor düşük ihtimali fazla maalesef onun için bizde mesela 3 aylıktan önce söylenmez kimseye hamilelik

iki kız annesi💕🌺

Kayıtlı Üye
rank
Canm iyi düşün iyi olsun daha çok küçük rabbim nasip etsin hayırlısıyla inşallah

Buğlemin Annesi

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar iyi akşamlar size bi sorum var. 7 haftalık gebelikte bebeğimin iyi olduğunu herşeyin yolunda gittiğini nasıl anlarım sürekli bişey olursa diye düşünmekten kendimi alamıyorum. Daha önce ilk gebeliğimde 8. Haftada kalbi durmuştu ikinci gebeliğim boş gebelikti iki kez düşük yaşadım kürtaj olmak zorunda kaldım. Korkuyorum nasıl anlarım iyi olduğunu kızlar bunun bi yolu yok mu biliyorum daha çok küçük ama işte bi size sorayım istedimdahq bir l
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Daha bir fetüs ten bahsediyorsun bebek bile olmamış sen düşüncelerinle olumsuzu çağırıyorsun neyi düşünürsen onu çeker ve yaşarsın Allah yardımcın olsun

ebruliii

Kayıtlı Üye
rank
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Daha bir fetüs ten bahsediyorsun bebek bile olmamış sen düşüncelerinle olumsuzu çağırıyorsun neyi düşünürsen onu çeker ve yaşarsın Allah yardımcın olsun
Ben olumsuzu çağırmıyorum allahın izniyle sağ salim de kucağıma alırım inşallah ama siz bu olumsuzlukla kimseye faydalı olmazsınız. Aynı durumu yaşamış güzel anneler benim ne demek istediğimi anladı zaten. Anne karnına düşen her bebek benim için bebektir ayrıca fetüs derken dikkat edin kelimelerinize.Doğurmamış da olsam iki tane bebeğimi kaybettim ben allah kimseye de yaşatmasın çok zor zamanlar geçirdim. Allah'a sığındım hep yine öyle yapıyorum. Sizin olumsuz eleştirinize ihtiyacım yok o yüzden fikirlerinizi kendinize saklayın.

Buğlemin Annesi

Kayıtlı Üye
rank
Ben olumsuzu çağırmıyorum allahın izniyle sağ salim de kucağıma alırım inşallah ama siz bu olumsuzlukla kimseye faydalı olmazsınız. Aynı durumu yaşamış güzel anneler benim ne demek istediğimi anladı zaten. Anne karnına düşen her bebek benim için bebektir ayrıca fetüs derken dikkat edin kelimelerinize.Doğurmamış da olsam iki tane bebeğimi kaybettim ben allah kimseye de yaşatmasın çok zor zamanlar geçirdim. Allah'a sığındım hep yine öyle yapıyorum. Sizin olumsuz eleştirinize ihtiyacım yok o yüzden fikirlerinizi kendinize saklayın.
Saldirman neden acaba bende kaybettim bir fetustu fetüs yani oluşumu olmamış ayrıca bende anneyim . Yok olumsuzlukla kimseye faydalı olamazsınız falan.elestiriye kapalı olmuycaksin birşeye yorum yaptıysan.yazına dikkat et ayrıca kimseye faydalı olmak gibi bir derdimde yok. Hele sana hiç

Tüm sayfalar yüklendi.