Sorum var 8 aylık bebeğim var 7 haftalık hamileyim bu durumu yaşayan var mı

• Konbuyu başlatan Aysukrml
  • Toplam 66 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Aysukrml tarafından oluşturulan 8 aylık bebeğim var 7 haftalık hamileyim bu durumu yaşayan var mı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,898 kez görüntülenmiş, 66 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı 8 aylık bebeğim var 7 haftalık hamileyim bu durumu yaşayan var mı
Konbuyu başlatan Aysukrml
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan aysukerimli

Alyaa🌷🌷

Kayıtlı Üye
rank
Benn🥰🤭oğlum 9aylikken hamile olduğumu öğrendim şuan ilk oğlum 20aylik ikincisi 2aylik canım çok zorlanıyorum ama sonrası kolay olacak rahat edersin diyorlar bende öyle ümit ediyorum 😂 hakkında hayırlısı nasibi varmış ki olmuş sağlıkla doğsun inşallah 🤲❤️

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Benn🥰🤭oğlum 9aylikken hamile olduğumu öğrendim şuan ilk oğlum 20aylik ikincisi 2aylik canım çok zorlanıyorum ama sonrası kolay olacak rahat edersin diyorlar bende öyle ümit ediyorum 😂 hakkında hayırlısı nasibi varmış ki olmuş sağlıkla doğsun inşallah 🤲❤️
Bizde kendimizi öyle avutuyoruz desene kuzum🤭🤭

Dimi2121

Kayıtlı Üye
rank
Valla cnm bende oğlum bir yaşındaydı kizima hamile kaldim şimdi kızım bir buçuk yaşında tekrar hamile kaldım ama dünyam basima yıkıldı resmen günlerce çok ağladım birde yeni ev üstünden ayrıldım kiraya geçtim geçim derdi derken baya bı psikolojim bozuldu şimdi dört aylık oldum şunu anladim ki ne olur sa olsun güzel Rabb'im sabrını da veriyor bakalım artık hakkımızda hayırlısı olur inşallah

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Valla cnm bende oğlum bir yaşındaydı kizima hamile kaldim şimdi kızım bir buçuk yaşında tekrar hamile kaldım ama dünyam basima yıkıldı resmen günlerce çok ağladım birde yeni ev üstünden ayrıldım kiraya geçtim geçim derdi derken baya bı psikolojim bozuldu şimdi dört aylık oldum şunu anladim ki ne olur sa olsun güzel Rabb'im sabrını da veriyor bakalım artık hakkımızda hayırlısı olur inşallah
Rabbim yardım ediyor bir şekilde kuzum canını sıkma

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar