8 haftalik olanlar

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde BİRGÜL gözde tarafından oluşturulan 8 haftalik olanlar başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 4,212 kez görüntülenmiş, 41 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı 8 haftalik olanlar
Konbuyu başlatan BİRGÜL gözde
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Baby

Kevser55

Kayıtlı Üye
rank
Yeni oldugunda oluyormus o magnazyum vermedi mi dr size
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Rabbim herkesin yardimcisi olsun bende yanlizim sogandan yemeklerin kokusun dan bitiyorum sanki bu kadar kotu kokamaz bisey bide geceleri cok acikma oluyor tuzlu kurabiye yiyip yatiyorum
Folik asit ve d vitamini verdi zaten sık değil arada oda bebek büyüdüğü için oluyomuş

Aysu çelik

Kayıtlı Üye
rank
Sütçüler dolaşmıyor mu bu mahallelerde gezen onlardan alabilirsin. Ben çok severdim süt ama hiç içemiyorum artık Ben de tek başımayım anlayabiliyorum seni yalnızken böyle kendine bakabilmeye çalışmak çok zor oluyor zaten yemek kokusu dayanılmaz oluyor hemen ne bulursam yiyim oluyorsun Allah yardımcın olsun ben biraz biraz toparlamaya başladım inşallah biter tamamen bulantı sende tez vakit kurtulursun inşallah 🤲
Amin. Hepimizi kurtarsın rabbim ama en önemlisi çocuğumuzun sağlıklı olması.

Mariya🌼

💞Ömer Ali💞
rank
Neler hissediyorsunuz
Ayy sürekli açıktığım ama hiçbir şey yiyip içemediğim dönemdi 🤦😟 gerçekten çok zorlandığım zamanlardı. Midem aşırı bulanıyor kusma yok yorgunluk halsizlik aşırı uykusuzluk hissi tamamıyla hayatım boyunca zor geçirdiğim en zor zamanlardı benim için. Sadece o hafta değil ilk dört ay boyunca öyleydi 😏 Allah yardımcınız olsun.

BİRGÜL gözde

Kayıtlı Üye
rank
Ayy sürekli açıktığım ama hiçbir şey yiyip içemediğim dönemdi 🤦😟 gerçekten çok zorlandığım zamanlardı. Midem aşırı bulanıyor kusma yok yorgunluk halsizlik aşırı uykusuzluk hissi tamamıyla hayatım boyunca zor geçirdiğim en zor zamanlardı benim için. Sadece o hafta değil ilk dört ay boyunca öyleydi 😏 Allah yardımcınız olsun.
Amin bulantiya gore değişiyor mus sizin cinsiyet belli oldumu benim o kadar olmuyor bulanti sabah cok oluyor yemek yemeyim biraz geciyor

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar