9. Ay da saç boyamak

• Konbuyu başlatan İkinciyeanne:)))
  • Toplam 12 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde İkinciyeanne:))) tarafından oluşturulan 9. Ay da saç boyamak başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,822 kez görüntülenmiş, 12 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı 9. Ay da saç boyamak
Konbuyu başlatan İkinciyeanne:)))
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan SosyalAnne
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
İ

İkinciyeanne:)))

Guest
Merhaba güzel anneler 😊, klasik bir soru ama sormak istiyorum, 9. Ayın içinde ( bebeğimiz bütün gelişimini tamamlandıktan sonra) BİOMACİG SAÇ BOYASI ile saç boyayan varmı? Dr. Sorsaydın demeyin çünkü çoğu doktor fazla önermedi yada sen bilirsin dedi 🤔, bu konuda tecrubeli anneler yazarsa seviniirm...
İlk hamileliğim de boyamamıştım ama bunda aynaya bakınca hiç iyi hissetmiyorum kendimi bide bu pandemi falan çok yordu, psikolojik olarak malum hepimizi. Boyarsam kemdimi daha iyi hissederim diye düşünüyorum

Elif kpln

Muhammed Ali💙ömer hamza💜AYBÜKE ERVA🧚‍♀️
Mod
rank
Bitkisel boyayla boyuyabilirsin cnm

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba güzel anneler 😊, klasik bir soru ama sormak istiyorum, 9. Ayın içinde ( bebeğimiz bütün gelişimini tamamlandıktan sonra) BİOMACİG SAÇ BOYASI ile saç boyayan varmı? Dr. Sorsaydın demeyin çünkü çoğu doktor fazla önermedi yada sen bilirsin dedi 🤔, bu konuda tecrubeli anneler yazarsa seviniirm...
İlk hamileliğim de boyamamıştım ama bunda aynaya bakınca hiç iyi hissetmiyorum kendimi bide bu pandemi falan çok yordu, psikolojik olarak malum hepimizi. Boyarsam kemdimi daha iyi hissederim diye düşünüyorum
Drlar önermiyor ben Boyamadım hiç canım ama boyayan arkadaşım var ombre röfle tarzı bişey yaptırdı diplere boya değmeden yani açık havadar bi ortamda kokusu bile çok zararlı çünkü bebeğe ve kuaförler kendisi söylüyor bitkisel boya diye bişey yok hepsi kimyasal diye illa yapacaksan sende dediğim tarz yaptır istersen

elifsu♡ ecrin ada

Kayıtlı Üye
rank
Ben gitmiştim kuaför boyamamıştı canm

İkinciyeanne

Kayıtlı Üye
rank
Drlar önermiyor ben Boyamadım hiç canım ama boyayan arkadaşım var ombre röfle tarzı bişey yaptırdı diplere boya değmeden yani açık havadar bi ortamda kokusu bile çok zararlı çünkü bebeğe ve kuaförler kendisi söylüyor bitkisel boya diye bişey yok hepsi kimyasal diye illa yapacaksan sende dediğim tarz yaptır istersen
Ah canım ya, benim sorunda diplerde malesef, yani beyazlarım var. Onları kapatmak istiyorum, dibe temas etmeyecek bişey olsa daha rahat olcam da işte... 🤔

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Ah canım ya, benim sorunda diplerde malesef, yani beyazlarım var. Onları kapatmak istiyorum, dibe temas etmeyecek bişey olsa daha rahat olcam da işte... 🤔
Bilmiyorum canım sen bilirsin ama ben hamileyken boyaya karşıyım son ayına girmişsin zaten bekle istersen biraz daha doğumdan sonra yap çünkü dediğim gibi bitkisel boya yok hepsi kimyasal

İkinciyeanne

Kayıtlı Üye
rank

BİOMAGİC Markasını kullanan duydun mu hiç canım?
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bilmiyorum canım sen bilirsin ama ben hamileyken boyaya karşıyım son ayına girmişsin zaten bekle istersen biraz daha doğumdan sonra yap çünkü dediğim gibi bitkisel boya yok hepsi kimyasal
Evet haklısın , boyamamak en iyisi galiba ya🙂

Tüm sayfalar yüklendi.
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Son mesajlar