😭😭

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Duruu tarafından oluşturulan 😭😭 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 4,997 kez görüntülenmiş, 43 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı 😭😭
Konbuyu başlatan Duruu
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Ravza

Fatoşşş

Kayıtlı Üye
rank
Dayanamıyorum artık inan ki eşim asker suriyedeydi doğum için geldi durmadan benden telefon saklıyor geldiğinden beri elinden bian olsun düşürmüyor beş kuruş para yok bisey yok hamileligimemi sıkıntı yapayim bunun hareketlerinemi şaştım kaldım keşke hiç gelmeseydi ordan hep orda kalsaydi en azindan gözümün önünde olmazdı 😭😭
Çok üzüldüm canım ya aldattığın danmi şüpheleniyorsun

S♥️E💙

Kayıtlı Üye
rank
Hakkında hayırlısı olsun canım suphe dustuyse ıcıne vardır birsey ama emin olmadan da bosanma bence belkı baska birsey dır

Duruu

Kayıtlı Üye
rank
Ah canım ya üzme kendini bebeğini düşün şimdi kafana bişey takma bebeğinizi kucağınıza alınca belki eskisi gibi olur 🤲🥰
O olsada ben olacağımı düşünmüyorum asla
Canım önce bir oturup konuşsan neden böyle yaptığını sorsan veya sözünü dinlediği bir büyüğün varsa o konuşsa

Hakkında hayırlısı olsun canım suphe dustuyse ıcıne vardır birsey ama emin olmadan da bosanma bence belkı baska birsey dır
Bi erkek başka ne sebeple karısından telefon saklar ki ki beni okadar çok seviyordu ki evlenmeden anneme yalvar yakar bukadar seven bi insan neden simdi böyle olur ki

Fatoşşş

Kayıtlı Üye
rank
O olsada ben olacağımı düşünmüyorum asla

Bi erkek başka ne sebeple karısından telefon saklar ki ki beni okadar çok seviyordu ki evlenmeden anneme yalvar yakar bukadar seven bi insan neden simdi böyle olur ki
Valla canım eğer telefonunu köşe bucak sakliyorsa gormenden korkuyorsa bişey vardır ve eğer öyleyse de insan bunu kabullenemez heleki bide eşi hamileyken bunu yapan bi insan düşünemiyorum ilerde neler yapar

Heyatim

Kayıtlı Üye
rank
Dayanamıyorum artık inan ki eşim asker suriyedeydi doğum için geldi durmadan benden telefon saklıyor geldiğinden beri elinden bian olsun düşürmüyor beş kuruş para yok bisey yok hamileligimemi sıkıntı yapayim bunun hareketlerinemi şaştım kaldım keşke hiç gelmeseydi ordan hep orda kalsaydi en azindan gözümün önünde olmazdı 😭😭
Canim allah sabir versin sende sabir et bu yuzden evliliyini dagitmaya deymez bebeyini duwun ne yapacaksin nereye gidiceksin kime siginicaksin

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar