😭😭

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Duruu tarafından oluşturulan 😭😭 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 5,002 kez görüntülenmiş, 43 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı 😭😭
Konbuyu başlatan Duruu
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Ravza

S♥️E💙

Kayıtlı Üye
rank
Belkı aldatma degılde borcu falan gırmıstır canım parasını gereksiz yerlere vermiştir onu gızlıyordur konusmadan bilemezsin al karsına konus

Eymenin Annesi

Kayıtlı Üye
rank
Dayanamıyorum artık inan ki eşim asker suriyedeydi doğum için geldi durmadan benden telefon saklıyor geldiğinden beri elinden bian olsun düşürmüyor beş kuruş para yok bisey yok hamileligimemi sıkıntı yapayim bunun hareketlerinemi şaştım kaldım keşke hiç gelmeseydi ordan hep orda kalsaydi en azindan gözümün önünde olmazdı 😭😭
O olsada ben olacağımı düşünmüyorum asla

Bi erkek başka ne sebeple karısından telefon saklar ki ki beni okadar çok seviyordu ki evlenmeden anneme yalvar yakar bukadar seven bi insan neden simdi böyle olur ki
Kendisine sordun mu neden telefonu sakladıgını

K

_kbbra

Guest
Haketmiyor ki bebeğini düşünen bi adam karısına bunları asla yapmaz heleki su son günlerde onun yüzünden bebegime bisey olsa bi dakika durmam boşarım onu özelde doguracaksin san kiyama diyen adam simdi devlet devlet deyip duruyor benim için devlet özel farketmiyor o konu başka bi konu dün parmagimda ki yüzüklerimi bile sattırdi düşün yani Dah bunun gibi birçok şey
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bana bisey olsa özele gidecek beş kuruş para yok beş kuruş

Canım kusura bakmazsan benimde eşim asker ve özellikle Suriye de baya iyi maaş alıyorlar bu yokluk neden internetten kumar oynuyor olabilir mi

K

_kbbra

Guest
Haketmiyor ki bebeğini düşünen bi adam karısına bunları asla yapmaz heleki su son günlerde onun yüzünden bebegime bisey olsa bi dakika durmam boşarım onu özelde doguracaksin san kiyama diyen adam simdi devlet devlet deyip duruyor benim için devlet özel farketmiyor o konu başka bi konu dün parmagimda ki yüzüklerimi bile sattırdi düşün yani Dah bunun gibi birçok şey

Canım kusura bakmazsan benimde eşim asker ve özellikle Suriye de baya iyi maaş alıyorlar bu yokluk neden internetten kumar oynuyor olabilir mi

Zilankay

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar boşanmayi düşünüyorum 39+5 haftalık hamileyim 😞😞😞😞
Bence önce bir doğur köpek gibi cocucugun masraflarını ödesin herşeyini alsın sende toparlan kendine gel doğumda kolay deil sonuçta bellide olmaz normal mi sezeryanmi die Allah'ın işi baktın çocuktan sonrada aynı bok ailen arkandaysa Bosan deilsede sen hayatına bak ye iç gez cocugunla vakit geçir Allah'ın belası hepsi aynı boklar

Alparslan💙

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar boşanmayi düşünüyorum 39+5 haftalık hamileyim 😞😞😞😞
Rabbim yuvana huzur versin inşaAllah canım burada kimse sana boşan yada boşanma diyemez fakat boşanırsan yada boşanmazsan doğacak çocuğunun ileriki hayatını göz önüne alarak karar vermelisin hiç kolay değil çünkü ailen dahi olsa bir süre sonra sığamıyorsun baba evine Allah yardımcın olsun inşaAllah öfkeyle Bi karar verme lütfen herşeyi düşün öyle karar ver hakkında hayırlısı olsun inşaAllah 🤲😔

Ciçiş örgüler

Kayıtlı Üye
rank
O olsada ben olacağımı düşünmüyorum asla

Bi erkek başka ne sebeple karısından telefon saklar ki ki beni okadar çok seviyordu ki evlenmeden anneme yalvar yakar bukadar seven bi insan neden simdi böyle olur ki
Kız bnm adam gecen ay benden teli kacırıyordu. Noluyo lan sana bu teli kırarım seni de evden atarım gider ananda kalırsın donuna kadar da alırım cocukları da göremezdin dedim jayırdır teli ne die kacırıyon bemden bişi varsa her sey biter dedim önce sacma lama falan dedi sonra elinden bi çektim teli baktım borsa oynuyo bnden gizli 😂tabi ki kavga ettik kızdım ama bi yanımda rahatladı bi poklar yemio die gerci öle de bi adam değil ama erkekler ne yaptıgını bilmiyo bazen. Yani demem o ki kanıtın olmadan sıkıntı cıkarma kendine hamileliğininde sonlarına gelmişsin yazıkyır üzme kendinide bebeğini de. Ha öyke bosanma kararı da almıssan da bebeğini doğur sonra boşan tabi önce cok düşün geri dönüşü yok böle seylerin biliyorsun. Bebeğini babasız büyütebilecek misin mesela belki düzelir adam tabi senin düşündüğün gibi bişi varsa

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar