😭😭

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Duruu tarafından oluşturulan 😭😭 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 5,000 kez görüntülenmiş, 43 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı 😭😭
Konbuyu başlatan Duruu
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Ravza

Fatoşşş

Kayıtlı Üye
rank
Bildiğin köşe bucak kaçırıyor yani yanina alıp uyumalar falan bari yapiyorsun yanıma geldiğinde yapma assalik ben burda kendi yokken hamile halimle tek başıma yaşadım annemin yanında ama bizim gibiler yaramıyor nerde bi rezil var gider onlara yapışirlar öyleleri yarıyor zaten
Valla öyle canım bence konusmalisin neden böyle yaptığını neden sakladığını herşeyin farkındayım demelisin

Heyatim

Kayıtlı Üye
rank
Oyle soyleme her weyde bi hayir ola bilir ne yapsin aylesinimi dagitsin bu yuzden
Valla canım eğer telefonunu köşe bucak sakliyorsa gormenden korkuyorsa bişey vardır ve eğer öyleyse de insan bunu kabullenemez heleki bide eşi hamileyken bunu yapan bi insan düşünemiyorum ilerde neler yapar

Yazgülü(semra)

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar boşanmayi düşünüyorum 39+5 haftalık hamileyim 😞😞😞😞

Dayanamıyorum artık inan ki eşim asker suriyedeydi doğum için geldi durmadan benden telefon saklıyor geldiğinden beri elinden bian olsun düşürmüyor beş kuruş para yok bisey yok hamileligimemi sıkıntı yapayim bunun hareketlerinemi şaştım kaldım keşke hiç gelmeseydi ordan hep orda kalsaydi en azindan gözümün önünde olmazdı 😭😭
Ah canım allahim bebeğinle sağlıkla kurtulmayı nasip etsin öncelikle inşallah bir aydinliga cikarsiniz

Duruu

Kayıtlı Üye
rank
Canim allah sabir versin sende sabir et bu yuzden evliliyini dagitmaya deymez bebeyini duwun ne yapacaksin nereye gidiceksin kime siginicaksin
Annem arkandayim diyor herzaman ailem arkamda şükür o konuda sıkıntı yokta yani insan dogurmak üzere olan eşine bunu nasıl yapar bi kadin bunu nasıl hazmedebilir

Heyatim

Kayıtlı Üye
rank
Konuştum diyor sen tüm mesajlarımı okuduğun için gostermiyorum diyor erkek arkadaşlarımla yazismami bile okuyosun diyo bana
Canim bak kendin bilirsin amma boyle weyleri hic kafana takma bow ver gitsin esas senin bebeyin benim bi taniwim var bak ondan duyuduklarimi diyorum sana yemin ediyorum diýor ki evliyken bawkasi ile gexiyormuw hic karisina bakmiyormuw hatda seni istemiyorum sevdiyim var diyordu kiz ona ragmen bowanmadi wimdi bi bebkleri oldu kiz o zamanlar hamile idi indi kocasi hec yere getmiyor surekli bebeyi ile karisi ile vakit geciriyor bu senin imtahanin ola bilir canim her wey ustunde ayle dagitmazlar ki

Duruu

Kayıtlı Üye
rank
Yoktur bisey belki seni sinir etmek için yapıyordur erkekler bazen inat yapiyorlar canım inan benimkide bazen öyle yapar çok sorduğum için alır tlfonunu gider mesela
Bilmiyorum canım ya inan ki kafam okadar karışık ki randevum var tek başıma gideceğim yanimda gözükmesini bile istemiyorum artık tahammül edemiyorum

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar