😭😭

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Duruu tarafından oluşturulan 😭😭 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 4,999 kez görüntülenmiş, 43 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı 😭😭
Konbuyu başlatan Duruu
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Ravza

Heyatim

Kayıtlı Üye
rank
Bence önce bir doğur köpek gibi cocucugun masraflarını ödesin herşeyini alsın sende toparlan kendine gel doğumda kolay deil sonuçta bellide olmaz normal mi sezeryanmi die Allah'ın işi baktın çocuktan sonrada aynı bok ailen arkandaysa Bosan deilsede sen hayatına bak ye iç gez cocugunla vakit geçir Allah'ın belası hepsi aynı boklar
😂😂😂sen yureyi doluymuwsun ki 🤣🤣🤣

Bla bla bla

Kayıtlı Üye
rank
Dayanamıyorum artık inan ki eşim asker suriyedeydi doğum için geldi durmadan benden telefon saklıyor geldiğinden beri elinden bian olsun düşürmüyor beş kuruş para yok bisey yok hamileligimemi sıkıntı yapayim bunun hareketlerinemi şaştım kaldım keşke hiç gelmeseydi ordan hep orda kalsaydi en azindan gözümün önünde olmazdı 😭😭
Uzman cws mu eşiniz yada sözleşmeli er. Benim eşimde 1 yıl suriyede kaldı aldatma yada başka bisy yasamadm qörmedim sahitte olmadim tel qmaillerimz ortak herseyini herseyini qörürüm qörür. Benim eşimde 1 yıl suriyde kaldı döndü, soquma olmuştu beni erkek arkileri qibi qörüyrdu la oqlum yawrum konuşurdu. Biqün tabaqi aldım bna adam qibi konus çalarım şunu kafana dedim psikolojisi neyi kalmamış beni arkads qöruyor. Snra bıraktım kendi haline 2 senedr yanımda qülum asaqi qülm yukarı diyor. Bi silkele bence kendine qelsin çek al telefonu elinden bak ne neymis ne deqilmis.

Irfan

Kayıtlı Üye
rank
Bilmiyorum canım ya inan ki kafam okadar karışık ki randevum var tek başıma gideceğim yanimda gözükmesini bile istemiyorum artık tahammül edemiyorum
Yanlış yapıyorsun aksine kocani da götür belki dr dan çocuğu hakkinda birşeyler duyunca kendine gelir içinde bir heyecan merak oluşur inşallah her şeyin bir hayrı var bir şüphe yüzünden yuvanı dağıtma çocuğunu babasız bırakma Allah'a dua et inşallah herşey güzel olacak

Ravza

Kayıtlı Üye
rank
Haketmiyor ki bebeğini düşünen bi adam karısına bunları asla yapmaz heleki su son günlerde onun yüzünden bebegime bisey olsa bi dakika durmam boşarım onu özelde doguracaksin san kiyama diyen adam simdi devlet devlet deyip duruyor benim için devlet özel farketmiyor o konu başka bi konu dün parmagimda ki yüzüklerimi bile sattırdi düşün yani Dah bunun gibi birçok şey
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bana bisey olsa özele gidecek beş kuruş para yok beş kuruş

Canım benim eşimde asker ama dış görev yok ve çok şükür iyi maaş alıyorz heleki Suriye ye gidenler yüklü miktar maaş alıyor bence eşini al karşına konuş telefon da saklamayamaz seni böyle mağdur da edemez

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar