Acaba doğrumu yapacagim

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Leylakk tarafından oluşturulan Acaba doğrumu yapacagim başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,031 kez görüntülenmiş, 11 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Acaba doğrumu yapacagim
Konbuyu başlatan Leylakk
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan elifsu♡ ecrin ada

Leylakk

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar ben 4 tane oruç tuttum ilk gün hiç bulantim bu olmadı ama bugün karnım ağrımaya başladı bulantim o kadar çok varki kusma yok yarın artık tutmama kararı aldım ya bebeğime zarar gelirse karnım ağrımaya başladı 6+3 haftaligim

Fadimana

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar ben 4 tane oruç tuttum ilk gün hiç bulantim bu olmadı ama bugün karnım ağrımaya başladı bulantim o kadar çok varki kusma yok yarın artık tutmama kararı aldım ya bebeğime zarar gelirse karnım ağrımaya başladı 6+3 haftaligim
Doktoruna sordun mu? Çünkü bebeğin beslenmesi gelişmesi gerekn bir dönem o yüzden sordum

Elif kpln

Muhammed Ali💙ömer hamza💜AYBÜKE ERVA🧚‍♀️
Mod
rank
Bebeğin çok küçük cnm daha gelişme aşamasında şuan bebek sen neden oruç tutuyorsun. Gebelikte ilk 3 ay çok önemli

SBA-

Kayıtlı Üye
rank
Tutmamalısın ilk 3 ay bebeğin gelişimi için çok çok önemli sonra kazasını tutarsın

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar