Acaba herkesin kaynanası mı böyle

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde Zeynepkoroglu42 tarafından oluşturulan Acaba herkesin kaynanası mı böyle başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 6,790 kez görüntülenmiş, 73 yorum ve 6 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Acaba herkesin kaynanası mı böyle
Konbuyu başlatan Zeynepkoroglu42
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Beyza &ramazan

Busra90

Kayıtlı Üye
rank
Ya kızlar merak ediyorum tek benim ki mi böyle 43 günlük bebeğim dün bize kayınvalidem geldi hemen direk yapıştırdı küçük sütün yaramıyor diye ki bebeğin kilo alımı çok iyi dün bide oturturur gibi yaptı oturtma dedim o oturmuyor mu daha diyor 1.5 aylık çocuk oturur mu Allah aşkına geyregi batmış çocuğun burda Allah tan yaşlı teyze var da o yaptı ondan sonra rahatladı onlar gittiğinden beri huzursuz çocuk
Allah sabır versin ne diyim ki hepimizin ki aynı ama bende şimdiden söylediklerini ağzına tıklıyorum daha bebe doğmadan planlar yapıyordu sizde çekinmeden söyleyin sustukça üstünüze gelirler

Derya izm

Kayıtlı Üye
rank
Allah sabır versin ne diyim ki hepimizin ki aynı ama bende şimdiden söylediklerini ağzına tıklıyorum daha bebe doğmadan planlar yapıyordu sizde çekinmeden söyleyin sustukça üstünüze gelirler
Hamileyken başladı benim de mama verme emzir demeye tepkimi koyunca da bu sefer rüyamda gördüm erken geliyordu arya kucagında emzir kızım diyordum sana demişti. Düşük riskim vardı bu arada benim 20. Haftadan beri fitil kullandım doguma 1 hafta kalana kadar. Tepki koydum ama degişen birşey olmadı. Alay eder gibi diger torununun oyuncaklarını benim kızıma vericekmiş. Lazımlıgını veririz aryaya demeye başlamıştı. Tepki koydugum halde hala burcunun bişeylerini kızıma getirme derdinde. İlk çocugum bu arada ilk heves istemiyorum başkasının kullandıgı birşeyi ama bazıları anlamıyor ne kadar terslesekte olmuyor 🤦‍♀️

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Ya kızlar merak ediyorum tek benim ki mi böyle 43 günlük bebeğim dün bize kayınvalidem geldi hemen direk yapıştırdı küçük sütün yaramıyor diye ki bebeğin kilo alımı çok iyi dün bide oturturur gibi yaptı oturtma dedim o oturmuyor mu daha diyor 1.5 aylık çocuk oturur mu Allah aşkına geyregi batmış çocuğun burda Allah tan yaşlı teyze var da o yaptı ondan sonra rahatladı onlar gittiğinden beri huzursuz çocuk
Ah minipim ya kıyamam ona bizim burda da 6 7 aylıktan küçük bebeği oturtmazlar böğür öü ne bir şeh diyorlar o batıyormul sanırım benim yeğenimin öyle oldu anneannem düzeltmişti 🤦🏻‍♀️. çocuğa bir felak nas oku balım nazar değmiş olabilir, kendine de oku hatta Felak ve nas suresinş yazıp bebeğin beşiği ne filan asabilirsin. Kaynananıda fazla takma 😒
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Hamileyken başladı benim de mama verme emzir demeye tepkimi koyunca da bu sefer rüyamda gördüm erken geliyordu arya kucagında emzir kızım diyordum sana demişti. Düşük riskim vardı bu arada benim 20. Haftadan beri fitil kullandım doguma 1 hafta kalana kadar. Tepki koydum ama degişen birşey olmadı. Alay eder gibi diger torununun oyuncaklarını benim kızıma vericekmiş. Lazımlıgını veririz aryaya demeye başlamıştı. Tepki koydugum halde hala burcunun bişeylerini kızıma getirme derdinde. İlk çocugum bu arada ilk heves istemiyorum başkasının kullandıgı birşeyi ama bazıları anlamıyor ne kadar terslesekte olmuyor 🤦‍♀️
Ya balım her şeyi anladım da lazımlık nedir ya 🤦🏻‍♀️onu bari getireyim demez insan cidden rabbim seninde yardımcın olsun

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
Lazımlığı otur sen kullan deseydin bu ne saçmalık ya tamam herşeyi anladımda o ne. Saçma sapan hareketler yapıp konuşuyorlar deli cahiller emin ol kendi kızlarına böyle bişey yapılsa dünyayı yakarlar olay çıkarırlar ama adımız el kızı işte

Azranurun annesi

Kayıtlı Üye
rank
Lazımlığı otur sen kullan deseydin bu ne saçmalık ya tamam herşeyi anladımda o ne. Saçma sapan hareketler yapıp konuşuyorlar deli cahiller emin ol kendi kızlarına böyle bişey yapılsa dünyayı yakarlar olay çıkarırlar ama adımız el kızı işte
Ben öyle deyim zaten bişey olunca bana yaklaşmayın ben elin kiziyimmm🤭🤣🤣

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
Aynen Allah uzak etsin onlardan ortalık karistiricilar
Kız başka ildeyiz adamlar telefonla hallediyor ben Allah'a bıraktım benden ve çocuğumdan uzakta bulsunlar belalarını zaten benide bebeğimi de istemiyorlardı. Eşikten içeri adım atamazlar direk polisi ararım eşim askeri personel olduğu için meslekten olurum korkusu var
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ben öyle deyim zaten bişey olunca bana yaklaşmayın ben elin kiziyimmm🤭🤣🤣
İşlerine gelince ev kızı gelmeyince el kızı oluyor 😂😂

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar